آیا نظارت تصویری در داخل و خارج از ملک ضروری است؟

در حال حاضر ، نصب دوربین های مدار بسته در خانه و اطراف آن یک اقدام اساسی امنیتی در نظر گرفته شده است. این دوربین ها نه تنها به عنوان بازدارنده سارقان فرصت طلب که مهربان حضور در قسمت بعدی Crimewatch نیستند ، بلکه می توانند در صورت دستیابی به موفقیت شواهد ارزنده ای را به پلیس ارائه دهند. با توجه به این نکته ، نصب یک سیستم نظارت تصویری مدرن باید در اولویت هر صاحبخانه ای باشد که می خواهد از محل زندگی خود محافظت کند.

ناگفته نماند که دوربین ها باید از نظر استراتژیک در خارج از خانه قرار بگیرند تا بتوانند از نقاط اصلی ورود مانند درهای جلو و عقب نظارت داشته باشند ، زیرا این مناطق بیشتر مورد هدف مجرمان قرار می گیرند. اما آیا نصب نظارت تصویری در داخل خانه ضروری است؟ البته بعید است که نظارت تصویری داخلی بازدارندگی زیادی در برابر نقض مواردی باشد که در وهله اول اتفاق می افتد ، اما در صورت وقوع فاجعه می تواند در تأمین مجازات کار متفاوتی انجام دهد.

پوشش بیشتر ، جملات بیشتر

یک دوربین مداربسته واقع در درب ورودی احتمالاً تصویر کافی از سارق را که بتواند محکوم شود ثبت می کند – اما بعید به نظر می رسد. مجرمان باتجربه احتمالاً هنگام حضور در بیرون و مقابل رهگذران از ماسک یا لباس مبدل دیگر استفاده می کنند ، بنابراین احتمال قرار دادن هویت آنها در مقابل دوربین خارج بسیار ناچیز است. برعکس ، هنگامی که آنها وارد ملک می شوند ، می توانند آرام بگیرند و از خود راضی باشند ، استتار خود را برداشته و به دوربین های مدار بسته داخلی اجازه می دهند لحظه ای با کیفیت بسازند.

بعلاوه ، سارق (ها) مدت بیشتری را در خانه می گذراند تا بیرون. اولویت اصلی آنها ، در حالی که هنوز وجود ندارد ، اجبار به ورود خواهد بود ، که ممکن است در عرض چند ثانیه اتفاق بیفتد. پس از ورود ، زمان بیشتری برای جستجوی با ارزش ترین وسایل در محل اختصاص می یابد ، این بدان معناست که شانس بیشتری دارند دوربین مداربسته عکس خوبی از چهره خود بگیرد و آنها را شناسایی کند. سرانجام ، نورپردازی در خانه اغلب بسیار بهتر از نورپردازی در فضای باز است ، که باعث می شود تصاویر با کیفیتی که در دادگاه بسیار ارزشمند هستند را ضبط کنید.

امروز خانه خود را ایمن کنید

در نهایت ، تصمیم برای نصب دوربین های مدار بسته چه در داخل و چه در خارج از خانه شما به خود شما بستگی دارد – اما این ایده مطمئناً شایسته است. از نظارت تصویری در محیط داخلی می توان به عنوان مانیتور برای نظارت بر حیوانات خانگی و همچنین به عنوان روشی برای نظارت بر موارد خیلی کوچک هنگام دور بودن از خانه استفاده کرد. البته احترام گذاشتن به حریم خصوصی دیگران در خانه هنوز مهم است و باید قبل از نصب دوربین ها با همه مشورت و در مورد دوربین ها به آنها اطلاع داده شود.

در هر صورت ، داشتن یک شبکه نظارتی برای محافظت از خانه خود در دنیای فزاینده جرم و جنایت امروز ضروری است. اگر می خواهید امنیت در خانه یا محل کار خود را بهبود ببخشید ، با Assured Security Solutions تماس بگیرید. تیم دوستانه ما خوشحال هستند که بدون هیچ گونه تعهدی مشاوره بی طرفانه و تحقیق در سایت رایگان را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *