اخبار شرکت

هانگژو ، چین / 11 دسامبر 2020 امسال شاهد بسیاری از بحران های بی سابقه بوده است که زندگی مردم در سراسر جهان را مختل کرده است. با این وجود ، علیرغم چالش ها و دشواری ها ، مردم و سازمان ها در سراسر جهان گرد هم می آیند تا به نیازمندان کمک کنند. این می تواند کمک مالی لباس و غذا باشد یا فقط یک کلمه ساده برای تشویق و حمایت باشد. صرف نظر از ملیت ، نژاد ، قومیت و تفاوت های دیگر ، همه ما با هم هستیم. Dahua Technology به عنوان پیشروترین راه حل هوشمند اینترنت اشیا و ارائه دهنده خدمات ویدیو گرا در جهان ، با وقف مداوم خود به فعالیت های خیرخواهانه در سراسر جهان ، مسئولیت اجتماعی خود را رعایت می کند و امید را برای مردم سراسر جهان ایجاد می کند.

برنامه خیریه “روشن کردن آینده” داهوا که در سال 2015 آغاز به کار کرد ، هدف آن کمک به کودکان مبتلا به بیماری و فقر از طریق کمک و کمک های مالی است ، و راه آنها را برای آینده ای روشن تر روشن می کند. امسال 20 کودک از کارمندان داهوا از طریق پخش مستقیم اقدام به فروش خیریه آنلاین کردند. این داوطلبان جوان برای ابراز حمایت از کودکان نیازمند ، 37 مورد خالی را برای فروش جمع کردند. با تلاش آنها ، تمام هزینه های جمع آوری شده در طول پخش مستقیم دو ساعته ، سخاوتمندانه به بنیاد خیریه داهوا اهدا شد. در همان زمان ، کارمندان داهوا همچنین لپ تاپ و سایر مواد را به شهرستان جیانگشی واقع در منطقه کوهستانی جنوب شرقی چین اهدا کردند و کودکان و روستاییان را از طریق فناوری به دنیای خارج متصل کردند.

Dahua Technology متعهد به تأثیر مثبت بر جوامعی است که در آن فعالیت می کند ، به طور فعالانه از پروژه های جهانی رفاه عمومی پشتیبانی می کند. از سال 2014 ، این شرکت بیش از 7000 لباس کودک واقع در مناطق کوهستانی توسعه نیافته چین اهدا کرده است. امسال لباس اهدایی “Love 1 + 1” همچنان آنها را در فصل سرد زمستان با راحتی و عشق گرم می کند. علاوه بر این ، داوطلبان داهوا تابستان گذشته نیز اهدای خون سالانه خود را ترتیب دادند. حدود 360 داوطلب داهوا در رویداد امسال شرکت کردند که در مجموع 105130 میلی لیتر اهدای خون جمع شد. در ابتدای سال ، داوطلبان داهوا همچنین برای کارگران شبانه در شهر غذا و نوشیدنی گرم تهیه می کردند: پلیس راهنمایی و رانندگی در حال انجام وظیفه ، افسران بهداشتی ، پیک ها ، رانندگان اتوبوس ، کارگران سایت های ساختمانی و غیره.

در اوج همه گیری ، Dahua Technology تجهیزات اضطراری به ارزش 5 میلیون RMB به استان ژجیانگ و 5 میلیون RMB به فدراسیون خیریه ووهان اهدا کرد. این شرکت همچنین مواد پیشگیری از بیماری همه گیر و تجهیزات نظارت بر دما را به بیش از 17 کشور از جمله مراکز حمل و نقل ، مراکز خرید ، م institutionsسسات آموزشی ، سازمان ها و غیره اهدا کرده است.

سایر شعب خارج از کشور داهوا نیز در موارد دشوار به کمک های خیرخواهانه محلی و فعالیت های جنگ عمومی برای حمایت از جوامع محلی پیوسته اند. به دنبال انفجار مهیب در بیروت ، تیم داهوا لبنان 350 مورد مواد غذایی را برای کمک به ساکنان آسیب دیده برای غلبه بر شرایط فوق العاده اضطراری خود اهدا کرد. علاوه بر این ، کمک 40،000 CZK از شرکت تابعه داهوا چک به صندوق REGI Base I برای کمک به جانبازان معلول ، افسران پلیس و آتش نشانان در خرید صندلی های چرخدار و مواد توان بخشی اهدا شد.

رفاه عمومی یک تعهد مداوم است. تلاش های Dahua Technology برای به اشتراک گذاشتن نوآوری های فناوری خود از طریق کمک های خیرخواهانه در چین و خارج از کشور ، کاملاً نشان دهنده تعهد قوی آن در قبال مسئولیت اجتماعی به عنوان عضوی از جامعه است. Dahua Technology ضمن ایجاد ارزش برای عملیات شهری ، حاکمیت شرکتی و مصرف کنندگان منفرد ، با مشارکت در فعالیت های خیرخواهانه با اشتیاق کامل ، امکان ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندتر را به جهان کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *