اخبار شرکت

هانگژو ، چین / 17 نوامبر 2020 ، Dahua Technology ، پیشرو در سیستم اینترنت اشیا هوشمند و ارائه دهنده خدمات ویدیو گرا در جهان ، رتبه 2دوم در رتبه بندی 2020 a & s Security 50 ، موقعیت خود را برای سومین بار از سال 2018 حفظ کرده است.

طبقه بندی امنیتی 50 از مجله & s ، درآمد فروش 50 شرکت با نفوذ بین المللی در بخش امنیت فیزیکی را بررسی می کند. این یک رتبه بندی بی طرفانه در صنعت است تا خلاصه ای از صنعت امنیتی کنونی را در اختیار متخصصان جهانی قرار دهد. امسال Dahua Technology در رتبه 2 قرار گرفتدوم بار دیگر با دستیابی به درآمد ناخالص 26،149،430،652.42 CNY (3.73 میلیارد دلار بر اساس 31 مارس)خیابان نرخ ارز 2020: 7.0066؛ فقط برای مرجع) ، که نشان دهنده افزایش 10.50٪ به صورت سالانه است.

دستیابی به 2دوم spot on Security 50 رتبه بندی سه بار متوالی به وضوح نشان دهنده تعهد مداوم شرکت در زمینه نوآوری ، کیفیت و خدمات ، ایجاد ارزش برای عملیات شهری ، حاکمیت شرکتی و مصرف کنندگان است. با بیش از 16000 کارمند و بیش از 50٪ مشغول تحقیق و توسعه ، Dahua Technology متعهد به نوآوری در فن آوری و افزایش مداوم سرمایه گذاری تحقیق و توسعه خود است ، و توزیع حدود 10٪ از درآمد فروش سالانه تحقیق و توسعه خود را طی سالهای متمادی. در نتیجه ، الگوریتم های هوش مصنوعی Dahua از سال 2016 تا 2020 بیش از 30 № 1 رتبه بین المللی کسب کرده اند.

بر اساس نیازهای بازار و مطابق با روند توسعه فناوری ، Dahua Technology ژانویه گذشته از معرفی محصول اصلی خود در سال 2020 خبر داد. شامل پیشرفت های عمده در فناوری هم محور HDCVI 6.0 ، AI (WizSense / WizMind) و همچنین فناوری تمام رنگی است که عملکرد فوق العاده ای را در شرایط بسیار کم نور ارائه می دهد. علاوه بر این ، در پاسخ به بیماری همه گیر Covid-19 ، Dahua Technology همچنین اوایل ماه مارس یک راه حل نظارت دقیق دما برای Dahua منتشر کرد. اخیراً در حدود 100 کشور و منطقه در سراسر جهان اجرا شده است و یک لایه محافظتی دیگر برای جوامع محلی ایجاد می کند.

علاوه بر این ، در ماه اوت ، Dahua Technology راه حل ابتکاری و قدرتمند دوربین سه در یک خود را که با نام TiOC نیز شناخته می شود ، راه اندازی کرد. TiOC با نظارت کامل 24 ساعته بر روی رنگ ، بازدارندگی فعال و هوش مصنوعی با دوربین های WizSense IP ، دوربین های HDCVI 6.0 و XVR و دوربین های PTZ آینده ، برای ویلاها ، مغازه ها ، انبارها ، خطوط آتش نشانی و مکان های دیگر مناسب است.

در اول دسامبرخیابان سال 2020 ، Dahua Technology رویداد شریک آنلاین خود را در “دقیق تر با هم” برگزار می کند. این رویداد تعاملی موقعیت مناسبی برای به دست آوردن ایده ای از سیستم Dahua ECO در منطقه EMEA است. 26 شریک فناوری راه حل های امنیتی و اینترنت اشیا را ارائه می دهند. کلیک اینجا برای ثبت نام رایگان و رزرو مکان خود.

دستیابی به 2دوم سه سال متوالی قرار گرفتن در رتبه 50 امنیتی نشان دهنده حضور فزاینده فناوری Dahua در سراسر جهان و شناختی است که از مشتریان ، شرکای صنعت دریافت می کند. Dahua Technology همچنان به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” تمرکز خواهد کرد تا مأموریت خود را “امکان یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر” انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *