اخبار شرکت

هانگژو ، چین / 2 نوامبر 2020 Dahua Technology ، پیشرو در زمینه راه حل هوشمند اینترنت اشیا و ارائه دهنده خدمات اینترنت ویدئو گرا ، آنلاین خود را برگزار می کند روز شریک فناوری Dahua 2020 در 1خیابان از دسامبر این رویداد بهترین فرصت برای آزمایش سیستم Dahua ECO در منطقه EMEA خواهد بود. 26 شریک فناوری راه حل های امنیتی و اینترنت اشیا را ارائه می دهند.


Dahua Technology با 26 شریک فناوری میزبان Partner Day 2020 خواهد بود

Smarter Together موضوع اصلی Dahua Technology Partner Day 2020 است. در کل 26 شریک برجسته Dahua گرد هم می آیند تا دانش و تجربه خود را در زمینه توسعه امنیت و کاربردهای اینترنت اشیا برای بازارهای مختلف عمودی به اشتراک بگذارند. این رویداد آنلاین به عنوان یک مرکز فناوری و فروش برای کاربران نهایی و مجتمع های سیستم از بازارهای مختلف ، از تدارکات ، ترافیک و زیرساخت ها گرفته تا مراقبت های بهداشتی ، خرده فروشی و مسکن ، خدمت خواهد کرد. حاضران می توانند ثبت نام می کنم به صورت رایگان و با تمام یادداشت های اصلی شریک زندگی خود هماهنگ شوید. در مرکز شریک ، شرکت کنندگان می توانند با شرکای فناوری صحبت کنند ، فرصت های شغلی یا چالش های فنی را کشف کنند و آخرین اطلاعات مربوط به محصول را به دست آورند.

این مراسم با سخنرانی مقدماتی آقای جیسون ژائو ، معاون رئیس جمهور و مدیر كل تجارت Dahua Overseas Business آغاز خواهد شد تا چگونگی هوشمند سازی Dahua Technology و شرکای فناوری آن را در كنار هم ارائه دهد. 26 شریک راه حل های خود را در یک مخاطب اصلی و در شش اتاق مختلف ، شامل Axxonsoft، حدس بزن چی شده، ویدئو، TechnoAware، والسیس، هوش مصنوعی، Optex، شبکه های چشم عقاب در سال 2019 به روز شریک آفلاین پیوست و سال گذشته برنده بسیاری از نمایشگاه ها و فرصت های تجاری شد. در طول این رویداد ، راه حل های یکپارچه توسعه یافته توسط Dahua Technology و شرکای آن نشان داده خواهد شد ، که قطعاً با توجه به نیازهای مختلف سیستم ، علاقه بینندگان را افزایش می دهد یکپارچه ها و کاربران نهایی با انعطاف پذیری بیشتر.

“روز مشارکت 2019 که در تاریخ 26 سپتامبر برگزار شدشما مادرید در Estadio Wanda Metropolitano با مشارکت بسیاری از شرکای ما موفق بوده است. با این حال ، سال 2020 به دلیل COVID-19 چالش برانگیز است. ما در حال انتقال روز شریک به یک رویداد آنلاین هستیم تا فرصت دور هم جمع شدن را حفظ کنیم. در طی این رویداد ، شرکت های نمایندگی برجسته در صنعت امنیت جهانی و صنعت اینترنت اشیا این فرصت را خواهند داشت که دیدگاه های خود را در مورد آخرین برنامه امنیتی ارائه دهند و همچنین به چالش های فعلی صنعت بپردازند. ” “شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که با بازیگران امنیت بازار دیدار کنند و فرصت های جدید و متنوعی برای تجارت ایجاد کنند.”

Dahua Technology با تعهد به مأموریت خود “جامعه ایمن و زندگی هوشمندانه” همچنان به ارزش اصلی “مشتری محوری” پایبند خواهد بود و راه حل ها ، سیستم ها و خدمات امنیتی یکپارچه هوشمندی را برای بازار فراهم می کند تا ارزش عملیاتی شهری را ایجاد کند ، حاکمیت شرکتی و مصرف کنندگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *