اخبار شرکت

هانگژو ، چین / 2 آوریل 2021 فناوری داهوا ، پیشرو در زمینه راه حل هوشمند اینترنت اشیا و ارائه دهنده خدمات اینترنت گرا ، به تازگی راه اندازی شده است گزارش محیط زیست ، مدیریت اجتماعی و حکمرانی 2020. این گزارش ضمن دستیابی به توسعه در سال 2020 ، عملكرد واقعی شركت را در ایفای مسئولیت های اجتماعی آن توصیف می كند.

یک سیستم مدیریتی م effectiveثر و شفاف ایجاد کنید

مطابق با قوانین و مقررات قابل اجرا در کشورهایی که در آن فعالیت می کند و همچنین الزامات آژانس های نظارتی ، Dahua Technology یک ساختار حاکمیت شرکتی بسیار موثر ایجاد کرده است تا از طریق سیستم مدیریت خود و بهبود مداوم ، از منافع سهامداران و سایر سهامداران محافظت کند. ارزش و شفافیت حاکمیت آن.

به یکپارچگی سازگار عمل کنید

Dahua Technology به عنوان یک خرده فروش جهانی ، همیشه فعالیت های قانونی و سازگار را با رعایت دقیق قوانین رفتاری ، نظم بازار و قوانین بین المللی انجام داده است تا رقابت خود را در گسترش تجارت جهانی افزایش دهد و به طور مداوم کیفیت عالی و رشد پایدار را تضمین کند. برای اطمینان از این ، سازمان مدیریت انطباق اخلاقی در سطح شرکت در طول دوره گزارش به روز شد.

مدیریت ESG

Dahua Technology متعهد به ارائه خدمات فنی استثنایی در سراسر جهان و ساختن جهانی سبز ، سازگار با محیط زیست ، ایمن و هوشمند برای همه است. هدف آن ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان و ایفای نقش بیشتر در توسعه پایدار جامعه از طریق ادغام کامل پایداری در استراتژی کلی توسعه آن است.

Dahua Technology در راستای استراتژی های توسعه پایدار خود ، برنامه های عملیاتی مفصلی را براساس آن تدوین کرده است 17 هدف توسعه پایدار توسط سازمان ملل متحد ، اطمینان حاصل شود که اهداف شرکت برای مدیریت پایدار برآورده و به طور کامل برآورده می شود.

ارائه هوش دیجیتال ، فناوری برای کارهای خوب

Dahua Technology به طور فعال از یک فرهنگ شرکتی مسئولیت پذیر حمایت می کند ، به شدت از برنامه های رفاه عمومی ملی و محلی حمایت می کند ، و دائماً کارمندان را به انجام فعالیت های خیرخواهانه برای منافع عموم ترغیب می کند.

در واقع سال 2020 بسیار سال پر حادثه ای بود. در ابتدای سال در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، Dahua Technology از فرصت های اجتماعی خود به عنوان یک شرکت استفاده کرد و بلافاصله 10 میلیون RMB (حدود 1.5 میلیون دلار) برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر اهدا کرد. علاوه بر این ، حداقل 28 کمک مالی در 17 کشور برای کمک به جوامع محلی در اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر انجام شده است.

عملیات فشرده برای توسعه با کیفیت بالا

نوآوری یک نیروی محرکه اصلی و صلاحیت اصلی در توسعه فناوری Dahua است. این شرکت سالانه با سرمایه گذاری 10٪ از درآمد فروش خود در تحقیقات و نوآوری ، جایگاه برتر خود را در توسعه فناوری این صنعت حفظ می کند و نیازهای همیشه در حال تغییر مشتریان خود را برآورده می کند. Dahua Technology پنج موسسه تحقیقاتی را پوشش داده است که شامل فناوری پیشرفته ، داده های بزرگ ، یک سیستم مرکزی ، امنیت سایبری و یک شهر هوشمند است و یک ایستگاه کاری تحقیقاتی پس از دکتری ملی ایجاد کرده است. به عنوان یک مرکز فناوری سازمانی معتبر و شرکت ملی نوآوری خلبان ، Dahua Technology همچنان به پیشرفت هایی دست یافته و منجر به توسعه صنعت می شود.

جهت گیری به مردم

Dahua Technology بر اهمیت تمرکز بیشتر بر ارزشهای انسانی در مدیریت تأکید دارد و به طور مداوم این دیدگاه را در عمل اعمال می کند. Dahua Technology متعهد به ارزشهای اصلی “مشتری مداری و آرمان محور” خود ، به طور مداوم در حال بهبود سیستم آموزش و پرورش استعدادها و همچنین سیستم جبران انگیزه های خود است. Dahua Technology در حال حاضر به طور فعال طیف وسیعی از فعالیت ها را شامل Dahua Health & Wellness Star و Star Happiness Star ، ارتقا a یک محیط کار سالم و زندگی شاد برای کارمندان و همچنین حداکثر مراقبت برای هر آرزوی Dahua سازماندهی می کند. در سال 2020 ، این شرکت همچنین جوایز زیادی از جمله تأثیرگذارترین جایزه کارفرما ، جایزه فوق العاده متنوع کارفرما ، محبوب ترین جایزه کارفرما و … دریافت کرد.

با جزئیات تلاش های این شرکت در زمینه های حاکمیت شرکتی ، مدیریت صداقت ، حمایت از حقوق و منافع سهامداران ، نوآوری در فن آوری ، حفاظت از محیط زیست و خدمات عمومی ، گزارش ESG Dahua تقویت ارتباطات و ارتباطات ذینفعان است. کشورها و شرکت ، که تا حد زیادی نشان دهنده تعهد فناوری Dahua به مأموریت خود “فعال کردن یک جامعه ایمن تر و یک زندگی دقیق” است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *