اخبار شرکت

هانگژو ، چین / 19 ژانویه 2021 Dahua Technology ، پیشتاز سیستم هوشمند اینترنت اشیا و ویدیو گرا در جهان و ارائه دهنده خدمات ، جلسه اصلی محصول خود را در جلسه راه اندازی 2021 راه اندازی کرد. امکان ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندانه تر، این شرکت راه اندازی شد: WizSense / WizMind مجموعه هایی که بر انتقال مقدار AI تمرکز دارند. HDCVI 6.0 Plus که پیشرفت مداومی را در فناوری حالت پیش محرک ارائه می دهد ، و تمام رنگی 2.0 که عملکرد بسیار خوبی را در شرایط بسیار کم نور فراهم می کند و نوآوری را به سمت آینده AIoT هدایت می کند.

تحولات اخیر فناوری ، صنعت را به دوران AIoT سوق داده است. برنامه های واقعی و عملی و مقادیری که برنامه ها می توانند برای کاربران نهایی به همراه داشته باشند ، محرک های اصلی هستند. Dahua Technology به عنوان یک پیشرو در ارائه محصولات و راه حل ها ، نه تنها فناوری را راه اندازی می کند ، بلکه توجه و حل مشکلات مصرف کنندگان را نیز مورد توجه قرار می دهد.

هوش مصنوعی (WizSense / WizMind)

توجه جهانی به هوش مصنوعی در حال افزایش است. مطابق با بازارها و بازارها، پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی دوربین مداربسته از 45.5 میلیارد دلار در سال 2020 به 74.6 میلیارد دلار تا سال 2025 با CAGR 10.4 درصد رشد کند. تحولات مربوط به پیشرفت های فن آوری مانند هوش مصنوعی و آموزش های عمیق ، نیاز به عرضه محصولات جدید و نوآورانه برای مقابله با بحران امنیت را در هر سطح افزایش داده است. هوش مصنوعی و آموزش عمیق در برنامه های مختلف استفاده نهایی استفاده می شود و فرصت هایی را برای بازار دوربین مدار بسته فراهم می کند.

Dahua Technology برای طبقه بندی بهتر محصولات و راه حل های هوش مصنوعی و ارائه ارزش دقیق هوش مصنوعی به مشتریان خود ، سال گذشته مجموعه کانال های WizSense و مجموعه پروژه های WizMind را راه اندازی کرد. در سال 2021 ، این دو سری به تکامل خود ادامه می دهند و نوآوری و قدرت Dahua Technology در زمینه AI را نشان می دهند.

با تمرکز بر روی افراد و وسایل نقلیه ، سری WizSense گزینه ای ایده آل برای سناریوهای کاربردی کوچک و متوسط ​​مانند ویلا ، مغازه ها ، انبارها ، مناطق محرومیت و خصوصیات شخصی در فضای باز مانند دریاچه ها و باغ ها است. با بودجه محدود ، مالکان / مدیران این املاک معمولاً با کمبود عملکردهای مهمی مانند شناخت افراد / وسایل نقلیه ، هدف گیری هوشمند و موارد دیگر روبرو می شوند. در سیستم های امنیتی آنها. اکنون با WizSense ، این معضلات از بین رفته است.

محصولات و راه حل های WizSense با داشتن SMD 3.0 ، رمزگذاری هوش مصنوعی و بازدارندگی فعال ، ویژگی های هوشمند قدرتمند ، پیکربندی ساده و طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهند و هوش مصنوعی را برای همه فراگیر می کند. با پشتیبانی از فناوری پیشرفته Smart Motion Detection (SMD 3.0) ، WizSense زنگ خطر دقیقی را برای مردم و وسایل نقلیه فراهم می کند که سرعت فیلتر کردن حیوانات را بهبود می بخشد و به کاربران اجازه می دهد تا روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنند. همچنین دوربین هایی با چراغ های هشدار دهنده و آژیرهای هشدار دهنده و همچنین اعلان های بی درنگ در تلفن های همراه برای کمک به کاربران در جلوگیری از مزاحمان و رفع خطرات احتمالی ارائه می شود. علاوه بر این ، با یک ویژگی جستجوی هدف هوشمند همراه است که به شما امکان می دهد اهداف را با توجه به نوع زنگ هشدار جستجو کنند ، که به طور قابل توجهی باعث بهبود کارایی جستجوی هدف و صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران می شود.

از طرف دیگر ، سری WizMind به منظور توانمندسازی عمودی ها با فناوری AI پیشرفته ، در ارائه راه حل های هوشمند ، قابل اعتماد و جامع هوشمند با هوش مصنوعی برای انواع صنایع عمودی ، از جمله شهر امن ، حمل و نقل ریلی ، مدیریت ترافیک ، رقابتی است. سیستم قضایی ، ساخت و ساز ، تجارت خرده فروشی ، انرژی و غیره با بودجه کافی ، پروژه های این صنایع می توانند از راحتی حاصل از ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی و سفارشی سازی سطح بالا برخوردار شوند.

WizMind با پشتیبانی از چیپ ست های هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری عمیق ، نکات برجسته فنی بسیاری از جمله فراداده ویدئو ، تشخیص چهره ، محافظت از حریم خصوصی ، منطقه امنیتی گسترده ، پارکینگ غیرقانونی ، ANPR ، تصویربرداری حرارتی ، نظارت بر سایت و موارد دیگر را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد به سرعت و با دقت به آنچه برای شما مهم است پاسخ دهید. علاوه بر این ، همچنین عملکرد جستجوی هوش مصنوعی دقیق تر و کارآمدتری برای یافتن اهداف ، تولید داده های مختلف انسانی برای تجزیه و تحلیل بیشتر کسب و کار دارد. با راه حل های متعدد مبتنی بر وسیله نقلیه AI ، ویژگی های وسیله نقلیه بیشتری را برای رانندگی آسان ، جستجوی سریع و تجزیه و تحلیل تجارت فراهم می کند. علاوه بر این ، WizMind الگوریتم های یادگیری عمیق و فناوری تصویربرداری حرارتی را برای کمک به کاربران در دستیابی به نظارت از راه دور در شرایط سخت ، نظارت بر درجه حرارت بدون تماس و جلوگیری از آتش سوزی در اوایل ، ترکیب می کند.

HDCVI 6.0 Plus

به عنوان فناوری اختراع شناخته شده Dahua Technology ، HDCVI برای محافظت از سرمایه گذاری های مشتریان به تکامل خود ادامه می دهد. در سال 2021 ، با تلاش مستمر برای استفاده از هوش مصنوعی XVR ، و همچنین بهینه سازی و نوآوری دوربین جلو ، HDCVI 6.0 Plus با توسعه یک سیستم دوربین مدار بسته HD هم محور که از ویژگی های آسان استفاده منجر به تکامل AI بیش از حد همگام می کند ، گامی به جلو برمی دارد. .

سری HDCVI 6.0 Plus با 5MP واقعی ، Super Adapt و Enhanced AI ، برای سناریوهای کوچک تا متوسط ​​مانند مغازه ها ، انبارها ، خیابان ها و موارد دیگر توصیه می شود. این سناریوها با وضوح بالا و شناسایی هدف م requirementsثر نیاز به تصویر بالایی دارند اما اغلب با محدودیت های بودجه روبرو هستند. دوربین Real 5MP که برای اولین بار توسط Dahua Technology تجاری سازی شد ، وضوح 5MP با خروجی فیلم 16: 9 را ارائه می دهد که مشخصه آن وضوح برتر و کیفیت تصویر غیر تصوری است. Super Adapt ، فناوری نوآورانه دیگری که Dahua Technology در وهله اول پیشنهاد و پیاده سازی کرده است ، به دوربین این امکان را می دهد تا به طور خودکار محیط های مختلف نظارتی مانند نورپردازی داخلی ، بیرونی یا شدید را تشخیص داده و با آن سازگار شود ، ترجیحاً عملکرد تصویر را ارائه می دهد. ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی هشدار دقیق برای افراد و وسایل نقلیه و همچنین جستجوی سریع هدف را ایجاد می کند و پس از سفارش را به منظور پیشگیری از پیشگیری برای بهبود اثربخشی امنیت تبدیل می کند.

تمام رنگی 2.0

به عنوان یکی از محورهای اصلی این شرکت ، تمام رنگی امسال وارد دوره 2.0 می شود. Full color 2.0 دارای یک سیستم محصول کامل و برنامه های کاربردی هوش مصنوعی است که می تواند به مشتری گسترده تری خدمت کند.

بر اساس قدرت فن آوری فناوری Dahua ، اخیراً فناوری های 4K و بزرگنمایی در Full-color 2.0 برای اطمینان از عملکرد بالا ارائه شده اند. برای مشتریانی که بودجه کافی دارند و به کیفیت تصویر بالایی نیاز دارند ، مطمئناً از تجربه کیفیت ارائه شده توسط Full-colour 2.0 لذت خواهند برد. Full-color 2.0 همچنین برای مشتریان با بودجه محدود ، محصولی با قیمت و عملکرد متعادل را ارائه می دهد. در همین حال ، ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی مانند بازدارندگی فعال ، محافظت از محیط و جستجوی هوش مصنوعی در بازدارندگی قبل از رویداد ، تداخل رویداد و ردیابی پس از رویداد بسیار حیاتی هستند ، که نشان دهنده ذات شعار تمام رنگی است. نمای رنگارنگ همیشه ، دنیای تاریک هرگز.

سری Dahua 2.0 تمام رنگی را می توان در سناریوهای کم نور مانند خیابان ها ، پارک ها ، ویلاها و … پیاده سازی کرد ، زیرا مشاهده رنگ 24/7 روز را تضمین می کند. با کمک به کاربران در به دست آوردن جزئیات رنگ افراد و اتومبیل ها در یک محیط تاریک ، کارایی بازیابی را بهبود می بخشد و راحتی جمع آوری شواهد از وقایع را فراهم می کند.

عرضه محصول اصلی فناوری داهوا در سال 2021 نتیجه ای ترکیبی از نیازهای مشتری و توسعه فناوری است. Dahua Technology با تعهد به مأموریت خود “توانمند سازی یک جامعه امن تر و زندگی دقیق تر” همچنان از ارزش اصلی مشتری مدار و راه حل های امنیتی یکپارچه هوشمند ، سیستم ها و خدمات با ارزش برای عملیات شهری ، حاکمیت شرکتی و مصرف کنندگان پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *