استنلی سکیوریتی یک برنامه فروش گسترده را در انگلستان راه اندازی کرده است

STANLEY Security ، یکی از تأمین کنندگان امنیت پیشرو در انگلستان ، یک برنامه فروش جدید را با هدف نصب مستقل که می خواهند تجارت خود را بدون خطرات رشد سریع گسترش دهند ، راه اندازی کرده است.

برنامه جدید تجارت امنیت STANLEY مزایای رقابتی قابل توجهی را در اختیار نصب کنندگان قرار می دهد که از اتصال به یک مارک جهانی مهم با پشتیبانی یک زیرساخت امنیت ملی و تجربی ناشی می شود ، ضمن اینکه استقلال خود را حفظ می کنند. این برنامه به شرکا امکان می دهد تا با کمک به آنها در یک موقعیت رقابتی و با ارائه طیف وسیع تری از راه حل ها و خدمات امنیتی به مشتریان خود ، فرصت های جدید رشد را در امنیت تجاری و مسکونی به دست آورند ، برای کوچکتر امکان پذیر بود. شرکت منطقه ای

این راه حل های امنیتی شامل طیف وسیعی از محصولات و سیستم ها برای امنیت خانه و مشاغل است که در آنها STANLEY Security سرمایه گذاری قابل توجهی انجام می دهد و در نتیجه قدرت خرید قابل توجه شرکت با هزینه های کمتری ارائه می شود.

طیف وسیعی از خدمات ارائه شده به شرکت ها در برنامه امنیت فروشنده STANLEY به همان اندازه چشمگیر است و شامل بودجه داخلی STANLEY Assure (یک نکته مهم در مورد کاربر نهایی و نقطه فروش کلیدی) است. اولین تیم مشتری ، ایجاد شده برای جلب رضایت مشتری با بالاترین درصد ؛ بعلاوه انتخاب گزینه های نظارت امنیتی از یک برنامه سلف سرویس گرفته تا مرکز پذیرش زنگ هشدار STANLEY دسته 2 NSI Gold Standard BS5979 (ARC).

در برنامه فروشنده STANLEY Security ، شرکا مانند گذشته به کار با مشتریان خود ادامه می دهند ، اما با STANLEY Security از آنها پشتیبانی می کند و خدمات پس از فروش و خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. به عبارت دیگر ، فروشنده تجهیزات را می فروشد ، تحویل می دهد و نصب می کند. STANLEY Security قرارداد خدمات را از نمایندگی خریداری می کند و بر اساس مفاد قرارداد ضریب های پرداختی را می پردازد.

برای به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری ، برنامه فروشنده امنیتی STANLEY شامل سریع آموزش شامل محصولات و خدمات STANLEY و فرآیند صدور گواهینامه می باشد. فروشندگان پس از تأیید مجوز و توافق نامه همکاری ، از عضویت در STANLEY Security بهره می برند. به عنوان بخشی از این طرح ، یک برنامه تبلیغاتی جذاب معرفی شده است ، همراه با پرداخت سریع ، یک تیم پشتیبانی از راه دور اختصاصی ، با تجربه ، پشتیبانی از تولید سرب در قالب ابزارهای بازاریابی و فروش و آموزش مداوم برای اطمینان از اینکه نمایندگی ها در حال حاضر با آخرین تحولات در زمینه امنیت.

Dan Hindley ، مدیر کانال ، STANLEY Security UK گفت: “برنامه تجارت STANLEY بهترین برنامه برای هر دو جهان است.” “شرکتهای امنیتی مستقل همچنان از مهارتهای فروش و نصب خود استفاده می کنند ، اما با بهره مندی از تجربه ما در زمینه طراحی ، ارائه و سرویس دهی راه حل های امنیتی. آنها قادرند به سرعت کسب و کار خود را بدون امتیازات مهم ردیابی کنند و ما این مزیت را داریم که طیف وسیعی از مشتریان خود را گسترش دهیم. “

در حال حاضر مدل STANLEY Dealer Security Program موفقیت آمیز بوده است. “پشتیبانی نمایندگی استنلی سکیوریتی سالهای نوری از رقابت است. ما افتخار می کنیم که نمایندگی استنلی هستیم ، زیرا به مشتریان خود اطمینان می دهیم که بهترین افراد در اختیار ما هستند “، اظهار داشت: ترور ویلیامسون ، مدیر عملیات در TRECC.

برنامه تجارت امنیت STANLEY در تاریخ 21 فوریه در Security TWENTY 19 بیرمنگام ، در هتل هیلتون متروپول در NEC و با حمایت گسترده از رسانه ها آغاز خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه فروشنده STANLEY Security ، لطفاً به www.stanleysecurity.co.uk مراجعه کنید یا به ایمیل partneruk@Sbdinc.com ایمیل بزنید. برای ثبت نام در TWENTY 19 Birmingham Security ، از www.professionalsecurity.co.uk/security-twenty-register بازدید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *