امنیت سفر دریایی کارائیب

گاهی بزرگترین کشتی های تجاری حتی به اندازه یک کشتی تفریحی به بیشترین عشق احتیاج دارند! با این حال ، کشتی های تفریحی نیاز به استقرار مواد بسیار تخصصی برای تحمل نمک و ارتعاشات شدید دارند.

Cortex Global متخصص در پوشش ها و اجزای ویژه ای است که به طور خاص برای محیط های سخت طراحی شده اند. بسیاری از گزینه ها شامل ویدیوی استاندارد به سبک دوربین مداربسته است ، اما همچنین می تواند با راه حل های حرارتی یا پیشرفته ای که امکان مشاهده کامل تاریکی را دارند و می تواند کشتی را در سفر خود مشاهده کند ، ادغام شود. شناسایی پرسنل خارج از هواپیما یا تشخیص حوادث از قابلیت های هوش مصنوعی در زمان واقعی هستند که می توانند به ایمنی کشتی های تفریحی کمک کنند.

علاوه بر امنیت بالا برای گردشگران ، که بالاترین سطح حفاظت را در هنگام دریا انتظار دارند ، امنیت و نظارت بر کشتی های تفریحی نیاز به ویژگی های اضافی مقاوم در برابر خوردگی دارد ، که گاهی اوقات می تواند برای بسیاری از شرکت ها یک چالش باشد. با وجود آلیاژهای استفاده شده در فرآیند تولید امروز ، زنگ زدگی و خوردگی هنوز تهدیدی است و باید مراقبت شود تا از زندگی کوتاه هنگام نصب روی کشتی جلوگیری شود.

وضوح مانند دوربین مداربسته 4K UHD اکنون با حفظ تمام ویژگی های مورد نیاز کشتی های ساکن در اقیانوس ، در حالی که در حد بودجه است ، اکنون امکان پذیر است.

از اینکه وقت خود را برای مرور وب سایت خود اختصاص دادید متشکریم به عنوان یک صاحب خانه ، در محافظت از خانه و خانواده خود عاقل باشید. ما در CCTV Core دارای EYE برای نظارت هستیم و در اینجا هستیم تا در زمینه نیازهای سیستم امنیتی به شما کمک کنیم.
برای فهمیدن،

تیم اصلی برای دوربین مداربسته

مقالات فنی

بیشتر فنی امنیت مقالات آموزشی-صفحات

اگر این مقاله را دوست داشتید ، می توانید از آنها لذت ببرید.

این پست در هیچ رده ای نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *