امنیت شهری و روستایی: تفاوت چیست؟

بسیاری از مردم معتقدند كه جرم و جنایت از جمله سرقت در شهرها بیشتر از شهرهای كوچك روستایی و روستاها است. این ممکن است در شهرهای بسیار پرجمعیت مانند لندن و بیرمنگام اعمال شود ، اما اکثر شهرک ها بدون جرم و جنایت نیستند. هرکسی که تماشا کرده باشد امردیل یا قتل میدومر می داند که قاتلان و جنایتکاران می توانند مناطق روستایی را نیز هدف قرار دهند!

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در هنگام امنیت و جرم در مناطق شهری و روستایی به خاطر بسپارید.

زندگی در شهر

دلیل اصلی جرم بیشتر در شهرها صرفاً به دلیل جمعیت بیشتر است. هرچه تعداد افراد بیشتر باشد احتمال روی آوردن برخی از آنها به جرم بیشتر است. برخی از محله ها همچنین می توانند باندهایی را تشکیل دهند که با مواد مخدر یا جرایم خشن تغذیه می شوند و باعث تهدید زندگی برخی مناطق می شود.

لازم به یادآوری است که برخی از مناطق محلی در شهر نیز محروم هستند و افراد کم درآمد و یا در شرایط دیگر را پناه می دهند ، به این معنی که آنها نمی توانند کار کنند. برخی از افرادی که برای کنار آمدن با مشکل دست و پنجه نرم می کنند ، ناامیدانه به جنایتی کوچک روی می آورند. با این حال ، شایان ذکر است که اگر در یک شهر شلوغ زندگی می کنید ، تقریباً همیشه شاهد این قضیه وجود دارد – بنابراین مجرمان می دانند که احتمال گرفتار شدن آنها بیشتر است. سخت است که بخواهم با بسیاری از افراد که از آنجا عبور می کنند ، نفوذ کنم.

زندگی در کشور

بسیاری از روستاهای روستایی غنی هستند و خانه های بزرگ زیبایی دارند – و این باعث می شود آنها هدف اصلی برای سرقت سازمان یافته باشند. شما ممکن است در منطقه ای با جمعیت کم زندگی کنید ، اما مجرمان حرفه ای فقط برای ارتکاب جرم به خارج از روستا سفر می کنند. به همین دلیل زندگی در حومه همیشه امن نیست – با داشتن جاده های آرام و خواص خلوت ، کمتر مورد توجه و گرفتار خواهید شد.

از دارایی خود محافظت کنید

همه خانه ها نیاز به بهترین اقدامات امنیتی دارند ، چه در مناطق شهری و چه در مناطق روستایی واقع شوند. هیچ تفاوتی واقعی بین اقدامات امنیتی مورد نیاز در شهر و اقدامات امنیتی توصیه شده برای استان وجود ندارد. اگر خانواده و ملکی برای محافظت داشته باشید ، مکان مهم نیست.

کارشناسان امنیتی توصیه می کنند که همه خانه ها به یک هشدار متجاوز مجهز شوند که هنگام فعال شدن همسایگان را مطلع می کند. دزدگیرهای مدرن بی سیم هستند و حتی می توانند از ساختمانهای فرعی و سوله ها و همچنین خانه اصلی محافظت کنند. کاربران همچنین می توانند از طریق سیستم دزدگیر املاک خود را شماره گیری کرده و با هر کسی در ساختمان صحبت کنند.

درباره سیستم های هشدار ما بیشتر بدانید و امنیت خود را افزایش دهید – امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *