انتخابات کانزر

مدیران تسهیلات هنگام انتخاب در مورد کنترل دسترسی می توانند خرد شوند. به خصوص می توان انجام انتخاب های صحیح را به عنوان یک پروژه که خودتان انجام می دهید دشوار باشد. میزان اطلاعاتی که در حین تحقیق درباره محصولات موجود باید بررسی شود حیرت انگیز است. و به نظر می رسد که فناوری تقریباً هر روز در حال تغییر است. امنیت سایت به دانش تخصصی فراوان ، برنامه ریزی و تأیید صحت محصولات و تأمین کنندگان نیاز دارد. در مورد نصب تجهیزات چطور؟

چقدر می تواند سخت باشد؟ به نظر می رسد یک فرآیند ساده است: بهترین کالای متناسب با نیاز خود را پیدا کنید ، آن را سفارش دهید و نصب کنید. چه مشکلی پیش می آید؟ برای مبتدیان ، آسان است که خود را در انتهای عمیق استخر و بدون جلیقه نجات پیدا کنید.

ما ده ها تماس DIY دریافت کرده ایم که به کمربند نجات نیاز دارند. حرف ما را قبول نکنید که چقدر آسان است در مشکل قرار بگیرید. امنیت مجله مدتی پیش این مقاله را منتشر کرد که آن را برای شما می نویسد: شما شایسته راضی بودن هستید: 10 عنصر اساسی که باید در تولید کننده ورودی امنیتی جستجو کنید،. 10 نکته اصلی وجود دارد که شما نیاز دارید تفهیم شدن هنگام انجام یک پروژه کنترل دسترسی. سیستم امنیتی سرمایه گذاری است که شما مجبور خواهید بود مدت طولانی با آن زندگی کنید. شما باید مطمئن شوید که بهترین تصمیم را برای سازمان خود گرفته اید.
  1. شبکه جهانی

  1. مشاور شخصی

  1. اجرای دقیق دستور

  1. محصول پایدار و تحویل سریع

  1. نصب یکپارچه

  1. نصب کیفیت بررسی شده است

  1. وضوح و اجرای سریع قطعات

  1. شرکای خدمات شناخته شده

  1. حداقل تداخل

  1. استاندارد سازی عملکرد

در این مقاله یک چک لیست جامع برای کمک به شما در انتخاب یک سیستم امنیتی ارائه شده است. به تجربه خود در انتخاب منبع فکر کنید. هر چک لیست که به شما کمک می کند بهترین مورد را انتخاب کنید به همان اندازه اطلاعاتی است که می توانید جمع آوری و بررسی کنید.

انتخاب در بهترین حالت کسر و گمانه زنی است. تو نمی توانی واقعاً بدانید که سیستم تا زمانی که نصب نشده باشد و شما چندین ماه با آن زندگی کرده اید چقدر نیاز شما را برآورده می کند. به خاطر داشته باشید که دسترسی فقط یکی از جنبه های سیستم امنیتی است. تجهیزات دسترسی باید در سیستم ادغام شوند تا در صورت نیاز کار کنند.

نکته دیگری که در اینجا باید به آن توجه شود این است که فناوری دائماً در حال تغییر است. از کجا می دانی کنترل دسترسی تجهیزاتی که امروز انتخاب می کنید با آنها ادغام می شوند سیستم نظارت تصویری فردا می خواهی؟ و چه در مورد سیستم های هشدار و ادغام با سیستم های شهرداری؟

بهترین روش این است که در ابتدا با یک تصویر وسیع تر شروع کنید

برای انتخاب بهترین تجهیزات و نرم افزار برای سیستم امنیتی خود ، باید یک متخصص استخدام کنید. Conzer Security تجربه زیادی در زمینه تجهیزات و تولیدکنندگان دارد. ما می توانیم به شما کمک کنیم بهترین مورد را برای نیازهای خود انتخاب کنید. Conzer Security بهترین گزینه ها را برای تأمین نیازهای فعلی شما با توجه به گسترش آینده شناسایی می کند.

متخصصان امنیت Conzer سالهاست که سیستمهای امنیتی برای طیف گسترده ای از صنایع و امکانات طراحی می کنند. تجربه و تجربه ما بدان معنی است که ما می فهمیم فناوری از کجا می آید و از کجا ناشی می شود کارگردانی شده استو چگونگی ساخت سیستمهایی که بتوانند خود را با تغییرات سازگار کنند.

برای مشاوره رایگان در زمینه امنیت با ما با شماره 317-580-9460 تماس بگیرید تا ببینید آیا می توانیم به شما در تصمیم گیری بهتر برای تجارت امروز – و فردا کمک کنیم –.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *