بازدید از تعطیلات از راه دور به ملک دسترسی دارد

دوربین امنیتی هوشمند می تواند در آرامش بخشیدن به این فصل از تعطیلات به شما کمک کند. چگونه می توانید تعجب کنید؟ خوب ، وقتی در تعطیلات به دور از خانه یا محل کار خود هستید ، ممکن است نگرانی مداوم در مورد حمله بازدید کنندگان ناخواسته به مکان شما داشته باشید. بسیاری از سیستم های امنیتی برای تماشای املاک تنظیم شده اند ، بنابراین در حالی که شما رفته اید ، به فیلم ها دسترسی ندارید تا ببینید همه چیز خوب است. با استفاده از فناوری پیشرفته ، همیشه می توانید از آنچه در دارایی شما اتفاق می افتد مطلع شوید.

دسترسی از راه دور به دوربین های امنیتی

در هر زمان از روز و از هرجای دنیا می توانید برای خوراک ویدیوی خود ثبت نام کنید. با استفاده از فناوری دسترسی از راه دور ، تکنسین های ما می توانند تصاویر دوربین امنیتی شما را طوری تنظیم کنند که از طریق اینترنت قابل دسترسی باشد. با استفاده از برنامه های ایمن در تلفن ، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود ، می توانید در حال حرکت باشید و به تصاویر دائمی دسترسی داشته باشید. تا زمانی که به اینترنت متصل باشید ، محدودیتی برای مکان و زمان مشاهده ملک خود وجود ندارد.

داشتن این اتصال به DVR موجب آرامش خاطر صاحبان مشاغل منزل و منازل می شود ، زیرا هرگز تردیدی وجود ندارد که می توانید در زمان غیبت بدانید چه خبر است. برای صاحبان مشاغلی که در تعطیلات بسیار مورد نیاز هستند ، می توانید کارمندان خود را پیگیری کنید تا مطمئن شوید همه چیز روان پیش می رود. برای صاحبان خانه می توانید ثبت نام کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز غیر معمول در خانه شما نیست و اگر همسایه شما برای نشستن در آنجا باشد ، می دانید که آنها مهمانان ناخواسته ای را به ارمغان می آورند یا خیر.

اموال خود را خودکار کنید

هم مشاغل و هم صاحبان خانه می توانند ارزش یک سیستم اتوماسیون با کیفیت را درک کنند. به خودتان اجازه دهید قفل های برقی ، روشنایی و تهویه هوا را از طریق دستگاه همراه خود کنترل کنید. با نصب یک فن آوری خاص ، تکنسین های ما می توانند شما را به این عناصر متصل کرده و کنترل هایی با کاربرد آسان در اختیار شما قرار دهند.

کنترل روشنایی از راه دور

این کنترل در هر زمان از سال مفید است ، اما به خصوص در تعطیلات مزایای زیادی را خواهید دید. داشتن توانایی روشن و خاموش کردن چراغ ها در حالی که غایب هستید می تواند بازدارنده ای برای خواص خالی و صرفه جویی در هزینه مکان هایی باشد که در طول روز کار می کنند و نیاز به نگهداری چراغ ها در شب دارند (همچنین به عنوان کارگر تعطیل در کسب و کار شما شناخته می شود) برای رفتن به شب چراغ ها را خاموش کنید).

قفل برقی برای محافظت از اموال شما

هنگام تقلبی بودن قفل های برقی خود مراقب باشید و از همه کاربران مجاز که روزانه وارد و خارج می شوند ، دفترچه یادداشت کنید. این برای بسیاری از موقعیت ها کاملاً مفید است و می تواند اثبات خوبی برای هرگونه مورد نیاز باشد. همچنین یک مزیت یک سیستم اطلاع رسانی وجود دارد که به شما هشدار می دهد وقتی که چیزی برای قفل های شما خاموش است. خواه شخصی دخالت کند یا سعی در دستیابی داشته باشد ، از همه اینها آگاه خواهید بود.

کنترل تهویه مطبوع و تمام شکوه آن

کنترل کولر گازی می تواند در هزینه های هنگفتی صرفه جویی کند ، زیرا شما قادر خواهید بود بررسی کنید که کولر گازی برای یک ماده خالی خیلی سخت کار می کند یا به اندازه کافی خوب نیست تا در دمای مناسب بماند. به هر آنچه که نیاز دارید ، می توانید خیال خود را راحت کنید و بدانید که با لمس یک دکمه می توانید آن را از هرجایی فعال کنید. اگر به دلایلی کولر گازی تصمیم گرفتید در حالی که غایب هستید خراب شوید ، بلافاصله متوجه این موضوع خواهید شد و می توانید قبل از بازگشت به شهر برنامه ریزی برای نگهداری و اجرای آن را انجام دهید. این یک راحتی عالی برای هر فلوریدا جنوبی است ، زیرا می توانید از تجمع رطوبت و یک محیط بالقوه مناسب برای کپک جلوگیری کنید. این امر به ویژه اگر بیش از چند روز از ملک دور نباشید بسیار مفید است. به سرعت از مشکل مراقبت کنید تا هنگام بازگشت شاد و راحت باشید.

ردیف پایین

برای تمام بازدیدکنندگان تعطیلات ، در این فصل تعطیلات می خواهید ملک خود را برای لحظه ای اجتناب ناپذیر آماده کنید. منتظر نمانید تا خیلی دیر اتفاق بیفتد. برای دریافت امتیاز رایگان امروز با شماره تلفن های (954) 925-2127 دوربین امنیتی هوشمند تماس بگیرید و ببینید نصب آسان سیستم های دسترسی از راه دور با کیفیت قبل از تعطیلات چقدر آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *