با اتوماسیون خانگی خانه خود را هوشمندتر کنید

همه ما برای کار یا مسافرت یک روزه از خانه خارج شده ایم و وقتی این فکر به ذهن ما خطور می کند که انجام یک کار ساده روزانه را فراموش کرده ایم. چراغ و تلویزیون هنوز روشن هستند یا ما هرگز حتی درب گاراژ را نبسته ایم. سپس شک می کنید که درها را قفل کرده اید یا کولر را روشن کرده اید.

تا وقتی دوباره به خانه برنگردید ، احساس ناتوانی و اضطراب می کنید ، که ممکن است فقط چند ساعت یا حتی چند هفته باشد! هیچ راهی بهتر برای از بین بردن تعطیلات با استرس مانند این وجود ندارد.

انقلابی در طراحی خانه سرانجام شکستن این نفرین ، اتوماسیون خانه است.

تصور کنید به راحتی گوشی هوشمند خود را بیرون آورده و درب گاراژ را با فشار دادن یک دکمه ببندید و مطمئن شوید که همه چراغ ها خاموش هستند. و در پایان روز ، مجدداً از تلفن خود برای روشن کردن تهویه مطبوع ، روشنایی و آهنگ های موردعلاقه خود برای رفتن به خانه قبل از حتی خارج شدن از دفتر استفاده کنید.

“هوشمند” ساختن خانه ها روندی رو به رشد است که با فشار دادن یک دکمه از سیستم های امنیتی به نظارت و نظارت بر خانه شما از هرجای هر زمان و هر زمان تبدیل شده است. دیگر همسایگان را به زحمت نمی اندازید و یا با یکی از نزدیکان خود تماس نمی گیرید تا چیزی را که ممکن است داشته باشید یا حتی فراموش نکرده اید بررسی کند.

در اینجا 5 روند عالی در فناوری اتوماسیون خانه های هوشمند آورده شده است

لوازم دکور

فناوری اتوماسیون خانگی می تواند بهتر از وسایل سنتی با دکوراسیون شما ترکیب شود. بسیاری از دستگاه های Lutron یا شرکت های دیگر محصولات استانداردی با طراحی خوب و زیبا ارائه می دهند ، همراه با قفل های هوشمند در که زیبا و مدرن به نظر می رسند.

ترموستات قابل برنامه ریزی یا مبتنی بر منطقه

آیا تابحال برای شخصی در خانه خود کار AC انجام داده اید؟ با یک ترموستات قابل برنامه ریزی هوا را از هرجایی روشن یا خاموش کنید. ترموستات های منطقه از سنسورهای حرکتی و فقط اتاق های اشغال شده خنک استفاده می کنند!

کنترل های برق بی سیم

اتوماسیون خانگی به شما امکان می دهد دستگاه های بی شماری را با لمس انگشت کنترل کنید. همه می توانند یک سیستم صوتی خودکار برای موسیقی در داخل و خارج از خانه خود ، همراه با کنترل آب و هوا در خانه ، روشنایی ، دوربین های امنیتی ، دزدگیر و ویژگی های استخر / جکوزی نصب کنند ، همه این موارد را می توان با iPad ، تلفن یا صفحه لمسی خانواده خود کنترل کرد. یا کنترل از راه دور.

قفل درب اتوماتیک

اگر کیسه های غذای سنگین حمل می کنید یا کودکی گریان دارید ، باز کردن قفل درب می تواند یک شاهکار بزرگ باشد. قفل های هوشمند فرض استفاده از کلید را با خودکار کردن درب ورودی خود برای باز کردن قفل یا حتی باز کردن هنگام نزدیک شدن ، درست مانند وسایل نقلیه مدرن و بدون کلید ، از بین می برند.

دوربین هوشمند امنیتی همچنین پیشرفته ترین سیستم های نظارت امنیتی را ارائه می دهد. کودکان خود را ببینید که با خیال راحت از مدرسه به خانه می آیند ، اطمینان حاصل کنید که آنها تکالیف خود را انجام می دهند و تلویزیون تماشا نمی کنند ، یا فقط در حالی که با فشار یک دکمه دور هستید سیستم امنیتی و هشدارهای دیگر خود را تنظیم و مسلح کنید. با پیشرفت اتوماسیون خانه و فناوری هوشمند خانه ، می توانید مطمئن باشید که خانه شما همیشه ایمن و در بهترین شرایط ممکن برای سهولت خیال بی نظیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه اصلی هوشمند ما مراجعه کنید یا با شماره تلفن (954) 925-2127 با ما تماس بگیرید تا با یک انسان (نه یک روبات) صحبت کنید و دقیقاً به آنچه نیاز دارید بگویید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *