با این آپدیت های ارزان قیمت ارزش خانه خود را افزایش دهید

افزایش ارزش خانه شما همیشه یک لحظه اساسی برای صاحبان خانه بوده است. برخی از پیشرفت های اساسی که بسیاری برای افزودن استخر و تغییر شکل آشپزخانه یا حمام انجام می دهند ، انجام می شود ، اما اغلب کارهایی از این قبیل بسیار وقت گیر و مهمتر از همه بسیار گران هستند.

یکی از جنبه هایی که مردم نادیده می گیرند اهمیت امنیت و امنیت خانه است. مطمئناً ، محله امن که خانه شما در آن واقع شده است هنگام ارزش گذاری بسیار مهم است ، اما اطمینان از ایمن بودن خانه خود ارزش و آسودگی خاطر زیادی را به افراد بازار برای خانه جدید اضافه می کند.

داشتن یک سیستم مخابره داخل ساختمان و کنترل دسترسی اطمینان می دهد که هیچ کس بدون دعوت به ملک شما وارد نمی شود. چه به دنبال یک سیستم صوتی ساده باشید و چه یک سیستم دیداری صوتی پیشرفته تر ، یک قدم به یک خانه امن و با ارزش نزدیک تر هستید.

سیستمی از این دست مانند داشتن زنگ در است ، اما به جای اینکه کورکورانه در را باز کنید ، و این می تواند منجر به شرایط پیش بینی نشده ای شود ، سیستمی مانند این به شما امکان می دهد قبل از باز کردن درب ، صحبت کنید و حتی ببینید چه کسی درب یا دروازه است. .

دوربین های امنیتی نه تنها به جلوگیری از ورود و ورود مجرمان به اموال شما کمک می کنند ، بلکه اگر مجرم به خانه یا وسیله نقلیه شما دسترسی پیدا کند ، شواهدی در دستگیری و اتهام مرتکب خواهید داشت. این مزایا فراتر از احساس امنیت و ایمنی است. آمار نشان می دهد که بسیاری از خریداران مسکن به نوبه خود ملاحظات بیشتری را برای خرید خانه با دوربین های امنیتی در نظر می گیرند و به هر خانه ارزش افزوده می دهند. صرف سرمایه گذاری در چنین اقدامات امنیتی در طولانی مدت نتیجه خواهد داد و حتی ممکن است عامل تعیین کننده ای در امضای این توافق نامه های بسته باشد!

امروزه ، بسیاری از خانه ها از سیستم های هشدار استاندارد برخوردار هستند ، به خصوص اگر خانه بعد از اواسط دهه 80 ساخته شده باشد. اگر خانه شما از سیستم زنگ خطر پوشش کامل برخوردار نیست ، ممکن است وقت آن رسیده باشد که گام بعدی را با خیالی آسوده بردارید و ارزش و درک کلی از خانه خود را افزایش دهید. سیستم های هشدار می توانند مناطقی را که تحت پوشش دوربین های امنیتی مانند پنجره های کوچک یا درهای جانبی نیستند ، تشخیص دهند. اگرچه شواهدی در قالب ویدئو برای انتقال به مقامات ندارید ، اما در بسیاری از موارد سیستم های هشدار خوب 911 را هشدار می دهند و صدای کافی برای ترساندن سرقت ها ایجاد می کنند.

سیستم های دزدگیر می توانند از راه های بسیار دیگری محافظت از خانه شما در برابر جرم و جنایت مفید باشند. به عنوان مثال ، انواع سیستم های هشدار مدرن حتی دود یا مونوکسیدکربن را تشخیص می دهند و از شما در برابر هر چیزی که ممکن است با آن روبرو شوید یا خریداران احتمالی خانه محافظت می کنند.

اتوماسیون خانگی کلید اصلی تبدیل خانه به “خانه هوشمند” است. خانه شما نه تنها “خانه عالی در بلوک” خواهد بود ، بلکه از نظر اقدامات امنیتی و از همه مهمتر ، ارزش خانه نیز می تواند بسیار مفید باشد.

این بروزرسانی احتمالاً گرانترین در لیست ماست ، اما پسر ارزش آن را دارد! اتوماسیون خانه به شما امکان کنترل نور و بسیاری از عملکردهای دیگر را می دهد در حالی که از نوک انگشتان در خانه نیستید. پیشرفت در فناوری این امکان را فراهم می کند و بسیار بیشتر. اگر حرکت برای ترساندن مزاحمان شناسایی شد ، می توانید اتوماسیون خانه خود را روشن کنید تا تمام چراغ های خانه شما روشن شود یا چند چراغ را در چند اتاق روشن بگذارید تا این توهم را ایجاد کنید که در خانه هستید ، زیرا بیایید قبل از اینکه وقتی ساکنان آنجا هستند می خواهد به خانه ای وارد شود؟

امنیت و امنیت برای بسیاری از افراد یک نگرانی بزرگ و راهی عالی برای افزودن ارزش به خانه شما در عین حفظ امنیت خود و خانواده است! در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و یا برای هر یک از خدمات شرح داده شده درخواست پیشنهاد دهید! ما بیش از ده سال در کار امنیت و امنیت بوده ایم و ماموریت ما تضمین ایمنی همه مشتریان با پاداش افزایش قیمت و ارزش کل خانه شما است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *