با س frequالات متداول تماس بگیرید SafeWise

زنگ خطر سیستم امنیتی

امنیت Ring چگونه کار می کند؟

سیستم امنیتی هنگام تشخیص فعالیت ، سیگنالی را به تلفن شما می فرستد. با فعال کردن سیستم مشخص می شود که کدام نوع سیگنال را دریافت خواهید کرد. اگر برنامه Ring Protect Plus با نظارت حرفه ای دارید ، مرکز نظارت پس از بررسی هشدارهای دروغین با پلیس تماس می گیرد.

آیا زنگ هشدار به نظارت حرفه ای نیاز دارد؟

خیر ، شما می توانید سیستم زنگ هشدار زنگ خود را بدون پرداخت اشتراک ماهیانه کنترل کنید. در صورت کنترل خود ، این خود شما هستید که می توانید در هنگام اورژانس با پلیس تماس بگیرید.

آیا نظارت بر حلقه توسط پلیس فراخوانی می شود؟

بله ، در صورت وجود زنگ خطر ، مرکز نظارت حرفه ای Ring Protect Plus با پلیس تماس می گیرد.

اگر سیستم امنیتی Ring من دارای زنگ هشدار غلط است ، چه کاری باید انجام دهم؟

هر بار که زنگ هشدار خاموش می شود ، مرکز کنترل زنگ با یک پیام خودکار برای بررسی زنگ هشدار با شما (و مخاطبین اضطراری) تماس می گیرد. برای لغو هشدار ، باید رمز شفاهی ارائه دهید.

Ring توصیه می کند شماره تلفن ایستگاه نظارت (+ 1-833-209-2159 +) را در لیست مخاطبین خود در زیر “زنگ زنگ” نگه دارید تا بتوانید سریعتر پاسخ دهید (اجازه دهید مخاطبین اضطراری شما نیز همین کار را انجام دهند).

اگر کسی زنگ خطر را لغو نکند ، ایستگاه نظارت با پلیس تماس می گیرد. اگر در سال تقویم تعداد مشخصی هشدار اشتباه دارید ، بیشتر ادارات پلیس جریمه می گیرند.

چه کسی سیستم های امنیتی Ring را کنترل می کند؟

Ring مرکز نظارت خود را اداره می کند.

حالت زنگ هشدار زنگ چیست؟

حالت خانه به شما امکان می دهد تا زمانی که در خانه هستید سیستم هشدار را فعال کنید. برای جلوگیری از هشدارهای دروغین ، در صورت حرکت سنسورهای حرکتی در خانه شما زنگ خطر را ایجاد نمی کنند. اما اگر کسی در یا پنجره ای را باز کند زنگ هشدار همچنان خاموش است. این حالت در شب که کل خانواده در خانه می خوابند مفید است.

آیا من یک سیستم امنیتی Ring دارم یا اجاره می کنم؟

آیا می توانم هنگام حرکت زنگ هشدار را بزنم؟

آره. از آنجا که مالک این تجهیزات هستید ، نیازی نیست اجازه دهید آنها را به خانه دیگری منتقل کنید. اگر نظارت حرفه ای داشته باشید ، باید آدرس حساب خود را تغییر دهید. این به مرکز نظارت می گوید که در هنگام زنگ هشدار از کجا کمک بفرستد.

آیا سرویس Ring قابل انتقال است؟

بله ، پشتیبانی مشتری Ring می تواند به شما کمک کند دستگاه ها را به یک حساب Ring دیگر منتقل کنید. هیچ قراردادی برای برنامه های خدماتی مانند Ring Protect وجود ندارد ، بنابراین کاربر جدید می تواند در یک سرویس آماده ثبت نام شود.

زنگ هشدار زنگ چه حسگرهایی دارد؟

زنگ هشدار از حسگرهای زیر پشتیبانی می کند:

  • سنسورهای تماس هنگامی که یک سارق برای ورود به خانه شما در یا پنجره ای را باز می کند زنگ هشدار را روشن کنید.
  • ردیاب های حرکتی هنگامی که در خانه نیستید در خانه حرکت می کند ، زنگ هشدار ایجاد کنید.
  • سنسورهای سیل و یخ زدگی به شما کمک می کند تا از آسیب آب در خانه جلوگیری کنید.
  • دکمه های وحشت هنگامی که آنها را فشار می دهید هشدار فوری ایجاد کنید.
  • شنوندگان دود و مونوکسیدکربن صداهای خاموش کننده سنسورهای دود و CO را تشخیص دهید. آنها به طور غیرمستقیم خطرات را همزمان با ردیاب های موجود شما تشخیص می دهند.
  • دزدگیرهای دود و مونوکسیدکربن تشخیص مستقیم خطرات در خانه شما. این یک حسگر شخص ثالث است که با نظارت حرفه ای کار نمی کند.

آیا زنگ هشدار می تواند نشت گاز ، دود و مونوکسید کربن را تشخیص دهد؟

زنگ هشدار می تواند دود و مونوکسیدکربن را تشخیص دهد ، به شرط آنکه سنسورهای مناسبی داشته باشید. زنگ هشدار نشت گاز را تشخیص نمی دهد.

آیا هنگام حضور متجاوز زنگ خطر به صدا در می آید؟

بله ، یک آژیر در ایستگاه پایه و صفحه کلید وجود دارد. همچنین می توانید صفحه کلیدهای اضافی و آژیرهای مستقل را برای سایر قسمت های خانه خود خریداری کنید.

آیا زنگ زنگ در صورت قطع برق کار می کند؟

بله ، ایستگاه پایه Ring Alarm دارای پشتیبان باتری است که در صورت قطع برق 24 ساعت طول می کشد. اگر اشتراک Ring Protect داشته باشید ، ایستگاه پایه با استفاده از شبکه تلفن همراه AT&T به مرکز نظارت متصل می شود در صورت قطع اتصال اینترنت در همان قطع برق.

آیا برای استفاده از زنگ ساعت زنگ نیاز به تلفن ثابت هستم؟

خیر ، زنگ هشدار از اینترنت باند پهن و ارتباطات تلفن همراه برای برقراری ارتباط با مرکز نظارت استفاده می کند.

آیا برای آهنگ زنگ خود به مجوز زنگ نیاز دارم؟

به این بستگی دارد که شما کجا زندگی می کنید. در بسیاری از شهرها مجوز هشدار (از جمله هزینه سالیانه اندک) لازم است ، اما شما باید با اداره پلیس محلی خود تماس بگیرید تا ببینید آیا به مجوز نیاز دارید یا خیر.

آیا استفاده از زنگ هشدار برای کودکان آسان است؟

شاید. اکثر کودکان و نوجوانان بزرگتر هنگام بازگشت از مدرسه برای خلع سلاح سیستم نباید مشکلی در وارد کردن پین برای خلع سلاح سیستم داشته باشند. شما تصمیم می گیرید که آیا فرزندتان به اندازه کافی بالغ است که از صفحه کنترل استفاده کند.

چگونه می توان برای حیاط من انگشتر یا پنجره های خود برچسب تهیه کرد؟

رینگ علائم حیاط را می فروشد و برچسب ها جدا از سیستم های امنیتی آنها. همه زنگ درها و دوربین های امنیتی مجهز به برچسب هستند.

آیا می توانم از بیمه صاحبان خانه تخفیف بگیرم؟

بله ، تا زمانی که نظارت حرفه ای داشته باشید ، می توانید با بارگیری گواهی هشدار از تنظیمات حساب Ring خود تخفیف بیمه دریافت کنید. می توانید نسخه ای را برای نماینده بیمه خود ارسال یا چاپ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *