بررسی اجمالی سیستم امنیت خانگی


سیستم امنیتی Ring هر آنچه را که لازم دارید در جعبه موجود دارد. یافتن همه سنسورها ، دستورالعمل ها و کابل های مورد نیاز آسان است. به محض اتصال ایستگاه پایه ، نصب ساده است.

1. دستورالعمل ها را پیدا کنید: Ring دستورالعمل های مربوط به برنامه و مواد چاپ شده در جعبه را ارائه می دهد.

2. هاب را مشخص کنید: نصب با هاب اصلی شما (“مغزی” که سیستم را متصل می کند) شروع می شود.

3. رمز عبور Wi-Fi مناسب داشته باشید: اگر آن را اشتباه وارد کنید گزینه “لغو” وجود ندارد. برای از دست دادن سردرد و زمان از دست رفته ، با دقت بنویسید.

4. a را انتخاب کنید کد ورودی چهار رقمی برای صفحه کلید

5- مکانی را برای قرار دادن سنسورهای خود انتخاب کنید. نصب این دستگاه ها فقط چند دقیقه طول می کشد.

خواهد به تنظیم مجدد کارخانه اگر سیستم حلقه دست دوم دریافت می کنید یا سیستم خود را اهدا می کنید. این فرایند مدتی طول می کشد زیرا شما مجبورید هر دستگاه را به صورت دستی تنظیم کنید. برای هر کدام چند دقیقه برنامه ریزی کنید.

ما راه اندازی ایستگاه پایه Ring را آسان یافتیم ، اما صفحه کلید و سنسورها مشکلاتی را ایجاد کردند.

مسلح کردن یا غیرفعال کردن گیج کننده بود و دانستن اینکه آیا ما با موفقیت وضعیت سیستم را تغییر داده ایم تا زمانی که زنگ خطر به صدا در بیاید دشوار است. (همسایه ها این را دوست داشتند.)

ما تصمیم گرفتیم از برنامه Ring به جای صفحه کلید استفاده کنیم ، و بسیار نرم تر بنابراین در حالی که صفحه کلید هنگام خرید چندین ماده غذایی مفید است ، درک برنامه بسیار آسان تر است.

سنسور تماس نیز فعال می شود. اگر قاب درب و پنجره شما چسبانده شده باشد ، ممکن است شما نیز دچار مشکل شوید. قاب درب برای مطابقت سنسورها بسیار بالا بود ، بنابراین سیستم نشان داد که درب باز است.

خوشبختانه ، ما از طریق راهنمای Ring برای پوشش های مختلف در و پنجره کمک کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *