بررسی امنیت محل سکونت Abode SafeWise


چه با Gen 2 Gateway و چه با Iota همراه باشید ، می توانید مستقیماً از طریق برنامه تلفن همراه Abode سیستم خود را کنترل و کنترل کنید. از اینجا می توانید سیستم را فعال و غیرفعال کرده و ویدیوی زنده را تماشا کنید.

در طول آزمایشات اولیه ، هنگام راه اندازی یا ایجاد اتوماسیون گزینه های محدودی داشتیم. اما از آخرین باری که ما به Abode آزمایشی دادیم ، این شرکت برنامه Abode را کاملاً به روز و به روز کرده است.

در اینجا چند مورد وجود دارد مواردی که هنگام به روزرسانی برنامه Abode دوست داریم:

  • یکپارچه سازی داخلی برای iOS و Android برای استفاده آسان در دستگاه های مختلف (تلفن ، رایانه لوحی و غیره)
  • رابط کاربری ساده مشتری
  • صفحه نمایش سفارشی برای اقدام سریع
  • هشدارهای هراس در برنامه
  • کنترل حساب برای به روزرسانی رمزهای عبور و سایر تنظیمات
  • فیلتر کردن جدول زمانی توسط حسگر ، دوربین یا دستگاه دیگر

فناوری سازگار

هر دو مرکز Abode با بسیاری از دستگاه های خانه هوشمند سازگار هستند:

در کل می توانید حداکثر 160 دستگاه هوشمند مانند چراغ و پریز را به سیستم Abode خود متصل کنید. با توجه به قیمت ، این یک خانه بسیار هوشمند است.

اتوماسیون

اگر مشترک یک برنامه استاندارد یا Pro هستید ، می توانید از پلتفرم CUE برای برنامه ریزی اتوماسیون های سفارشی بر روی سیستم خود استفاده کنید. اتوماسیون دستورات علی است که به Abode می گوید چه کاری انجام دهد و چه موقع باید آن را انجام دهد. این “CUE” خودکار می تواند متناسب با زندگی روزمره شما باشد. Abode را تنظیم کنید تا هنگام بازگشت به خانه غیرفعال شود ، هنگامی که دور هستید چراغ ها را روشن کنید یا هنگام باز شدن درب فیلم فیلم بگیرید.

هرچه اجزای بیشتری به سیستم خود اضافه کنید ، می توانید با اتوماسیون خود خلاقیت بیشتری کسب کنید. شما می توانید Nest ، Amazon Alexa ، Google Home ، Apple HomePod و سایر ترموستات های خانه هوشمند خود را با Abode خود همگام سازی کنید تا یک روال خانگی کاملاً خودکار ایجاد کنید که به تنهایی کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *