بررسی خانه نظارت بر Wyze SafeWise


با نظارت Wyze ، وقتی مشکلی باعث ایجاد سیستم شما می شود ، افراد حرفه ای با شما تماس می گیرند. همچنین از یک فضای ذخیره سازی ابری Cam Plus برای یک دوربین استفاده می کنید.

Wyze می تواند هزینه نظارت کمی را ارائه دهد زیرا مانند اکثر سیستم های امنیتی از اتصال تلفن همراه استفاده نمی کند. اگر اینترنت و برق قطع شود هیچ نسخه پشتیبان تهیه نمی شود ، اما این برای اکثر افراد غیر معمول است.

با پرداخت 4.99 دلار برای نظارت هر ماه، همچنین باید هزینه تجهیزات را از جلو بپردازید (از حدود 50 دلار شروع می شود). اما اگر برنامه سالانه را انتخاب کنید ، یک کیت Core Starter رایگان دریافت می کنید. در هر دو مورد ، شما هر سال مقدار مشابهی را برای مشاهده مشاهده می کنید (59.88 دلار در سال). با توجه به قیمت پایین Wyze ، این جذابیت بیشتر از سایر سیستم های امنیتی DIY مانند SimpliSafe و Ring Alarm است – ارزان ترین کیت های شروع کننده آنها حدود چهار برابر بیشتر است.

و با این حال ما در مورد فکر می کنیم برنامه سالانه یک معامله بهتر است ، زیرا شما می توانید اشتراک نظارت خود را پس از 30 روز اول بدون بازگشت تجهیزات لغو کنید – بعد از 60 روز برنامه ماهانه را نقض می کنید. این به این معنی است که شما وقت بیشتری دارید تا تصمیم بگیرید آیا نظارت حرفه ای برای شما مناسب است و آیا می خواهید تجهیزات خود را بدون هیچ گونه هزینه مکرر کنترل کنید.

Wyze ارزان ترین قیمت را برای نظارت و تجهیزات از هر سیستم امنیتی خانه دارد ، اما انتخاب آن در مقایسه با مارک های معتبر مانند Abode ، Ring Alarm و SimpliSafe کاملا محدود است. در پایان ، همه چیز به آنچه شما می خواهید برای سیستم Wyze کنار بگذارید ، برمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *