بررسی دوربین امنیتی Amcrest 2021


Amcrest طیف گسترده ای از دوربین ها را ارائه می دهد:

بیشتر دوربین های Amcrest در مقایسه با دوربین های دیگر موجود هستند مارک های برجسته دوربین های امنیتی. آنها همچنین کیفیت ویدئویی قابل مقایسه ای دارند. جایی که به آن نمی رسند ، یک میدان دید باریک است. استاندارد این صنعت در حدود 120 تا 140 درجه است و بسیاری از دوربین های Amcest بسیار کمتر از این محدوده هستند. برخی دیگر توانایی مکالمه دو طرفه ، استاندارد صنعت دیگر را ندارند.

دوربین های امنیتی Amcrest با استفاده از کارت های SD ، کارت های micro SD ، رایانه ، DVR ، NAS یا NVR ذخیره سازی محلی را ارائه می دهند. همچنین گزینه ای برای ذخیره سازی ابری با سه گزینه عضویت وجود دارد.

با هر سه برنامه ، 24 ساعت تماشای فیلم زنده ، بررسی وضعیت دوربین ، چندین جدول زمانی مشاهده فیلم ، هشدارهای هوشمند و مناطق ترافیکی دریافت می کنید. برنامه ای در دستگاه تلفن همراه یا رایانه شما همه این ویژگی ها را کنترل می کند.

با برنامه رایگان ، این همان چیزی است که می گیرید. برنامه های به روز شده چندین ویژگی دیگر (مانند بارگیری فریم های ویدیویی و پخش فریم های ذخیره شده) را ارائه می دهند.

ممکن است متوجه شوید که قیمت این برنامه ها “از” شروع می شود. دلیل این امر این است که بسته به مدت زمانی که می خواهید فیلم های خود را حفظ کنید ، هزینه Amcrest بیشتر است. اگر فقط می خواهید فیلم های خود را بدون صرفه جویی در برنامه تماشا کنید ، هزینه ای دریافت نمی شود.

بیایید نگاهی دقیق به قیمت گذاری بیندازیم.

برای نظارت بر ضبط برنامه ریزی کنید ، 6 دلار برای هفت روز ذخیره سازی ، به ازای هر دوربین ، در ماه بپردازید. از آنجا ، بسته به اینکه چند روز می خواهید فریم های شما ذخیره شوند قبل از اینکه ابر آنها را حذف کند ، افزایش می یابد:

 • 10 دلار برای هر دوربین به مدت 14 روز
 • 15 دلار برای هر دوربین به مدت 30 روز
 • 23 دلار برای هر دوربین به مدت 60 روز
 • 27.50 دلار برای هر دوربین برای 90 روز

ضبط مداوم طرح دارای همان نوع قیمت گذاری متفاوت است. برای هفت روز ذخیره سازی ، به ازای هر دوربین ، در ماه با 9 دلار شروع می کنید. از آنجا افزایش می یابد:

 • 15 دلار برای هر دوربین به مدت 14 روز
 • 20 دلار برای هر دوربین به مدت 30 روز
 • 27.50 دلار برای هر دوربین به مدت 60 روز
 • 35 دلار برای هر دوربین به مدت 90 روز

راستش را بخواهید ، قیمت ذخیره سازی ابری Amcrest باعث سردرد ما شده است. این یکی از پیچیده ترین طرح های قیمت گذاری است که تاکنون دیده ایم. همچنین یکی از گران ترین ها است.

به طور معمول ، فضای ذخیره سازی ابری برای یک دوربین در حدود 10 دلار یا کمتر برای هر دوربین ، با محدودیت زمانی در مدت زمان ذخیره سازی تصاویر ، هزینه خواهد داشت. یا نام تجاری بسته بهبود یافته ای را ارائه می دهد که شامل چندین دوربین (معمولاً پنج تا ده) با ویژگی های بهبود یافته است. بسته به روزرسانی شده نیز تعداد مشخصی از روزها را در آن فیلم ذخیره می کند. بدون سر و صدا ، بدون خاک. ما نمی دانیم چرا Amcrest بسیار پیچیده است.

آیا Amcrest پوشش داد:

 • یک سال گارانتی محصول
 • هیچ قراردادی وجود ندارد
 • 30 روز ضمانت برگشت وجه برای اشتراک ها و تجهیزات

Amcrest همچنین بخش پشتیبانی عالی مشتری را ارائه می دهد. ما از اینکه سرویس چت در محل به چه سرعت ما را متصل می کند تحت تأثیر قرار گرفتیم و نماینده ای که در س questionsالات ما کمک می کرد سریع و دوستانه بود. Amcrest نیز ارائه می دهد صفحه پشتیبانی آنلاین و یک مرکز تماس برای کمک به سوالات.

Amcrest پنج برنامه مختلف دارد از جمله برنامه Amcrest View Pro App و Amcrest Cloud. هر کدام با دوربین یا گزینه ذخیره سازی Amcrest متفاوت کار می کنند. به عنوان مثال ، برنامه ای وجود دارد که می توانید در صورت مشترک شدن در سرویس Cloud Amcrest ، یکی برای دوربین هایی که از DVR استفاده می کنند و دیگری برای دوربین های بی سیم ، می توانید از آن استفاده کنید.

مانند بسته های اشتراک ابری ، این مسئله گیج کننده است. اگر دوربین های مختلفی دارید ، احتمالاً از برنامه های مختلفی برای دسترسی به فریم ها و عملکردها استفاده خواهید کرد.

اگر آرزوی تسلط کامل بر یک خانه هوشمند یکپارچه با همه دستگاه های خود را دارید ، Amcrest احتمالاً مناسب شما نیست. دوربین های آن فقط با آمازون الکسا کار می کنند. و فقط در صورت استفاده از سرویس ابری با الکسا کار می کند.

آیا یک دسته دستور صوتی خوب وجود دارد که می توانید با دوربین های سازگار با الکسا استفاده کنید؟ خب نه. تنها کاری که می توانید انجام دهید تماشای تصاویر دوربین در دستگاه هایی مانند الکسا است اکو شو، نقطه اکو ، تلویزیون آتش،، Fire TV Stick، و اخیراً تبلت آتشین با گفتن جملاتی مانند: “الکسا ، دوربین نشانگر زنگ را در نمایش اکو نشان دهید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *