بررسی سیستم امنیت خانگی Cove 2021


Cove یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل های امنیت خانه است که پیدا خواهید کرد. یکی از ارزشهای اصلی شرکت اقتصادی بودن است و در این مرحله Cove به موفقیت می رسد. هیچ شرط قراردادی وجود ندارد ، و نظارت ماهانه بسیار ارزان است ، حتی اگر برنامه Cove Plus گران تر را انتخاب کنید.

هزینه مانیتورینگ خلیج ماه 24.99 دلار یا تقریباً به اندازه رقت هفتگی در استارباکس هزینه دارد – و فکر می کنیم ارزش یک هزینه ضمانت مادام العمر به علاوه دسترسی موبایل به سیستم امنیتی شما است.

همچنین می توانید هزینه تجهیزات را با Cove کنترل کنید. اکثر تجهیزات به صورت a la carte در دسترس هستند و شما می توانید با قیمت تقریبی 275 دلار تنظیمات اولیه را بدست آورید که شامل یک صفحه کنترل ، پاسیو و صفحه پنجره ، چندین سنسور پنجره و در ، یک سنسور حرکت و یک دوربین داخلی (رایگان) است.

اگر مطمئن نیستید که برای محافظت از خانه خود به چه چیزی نیاز دارید ، وب سایت Cove یک تست ساده دارد تا به شما کمک کند بفهمید از کجا شروع کنید.

Cove به شما امکان می دهد هزینه تجهیزات را از جلو یا به مرور پرداخت کنید. اگر 0 دلار در جلو انتخاب کنید ، اگر نظارت Cove را به مدت 36 ماه حفظ کنید ، 10 دلار اضافی در ماه پرداخت خواهید کرد. اگر زودتر انصراف دهید ، باید هزینه های تجهیزات را پرداخت کنید ، اما مانند سایر شرکت های امنیت خانه در صف ماههای باقی مانده هزینه های نظارت نیستید.

برای مشتریانی که پیش پرداخت تجهیزات را می پردازند ، Cove قرارداد ندارد. اما در وهله اول این تنها سیاست برای کاو نیست.

کاو به ما گفت که آنها اعتقادی به حفظ مشتری با چاپ کوچک ندارند. اگر دوست ندارید سیستم امنیتی Cove خود را تغییر دهید یا نیازهای شما تغییر کند ، Cove متعهد است بدون نیاز به جدا شدن بدون پایان عظیم ، شما را آزاد کند.

شما می توانید سیستم امنیتی Cove را بدون خطر تا دو ماه آزمایش کنید. اگر در این مدت آن را برای نیازهای امنیت خانه خود مناسب نمی دانید ، می توانید تجهیزات خود را پس دهید و خدمات نظارتی خود را بدون مجازات لغو کنید. Cove بدون هیچ گونه س questionsالی بازپرداخت کامل شما را بازپرداخت می کند.

ما دوست داریم که Cove ضمانت مادام العمر برای تجهیزات خود را ارائه می دهد ، اما فقط با برنامه نظارت گران تر می توانید آن را تهیه کنید.

کوو تنها شرکت امنیتی در منزل نیست که ضمانت بهتری را با هزینه گران تر انجام می دهد. ADT همین کار را با برنامه خدمات کیفی خود انجام می دهد ، برنامه ای که فقط برای پیشنهادات بالاتر ارائه می شود.

ضمانت Cove معامله بهتری است – و هنگامی که از Cove پرسیدیم که در صورت بیرون آمدن پروانه های شما برای تهیه سنسور درب چه دردسری را متحمل شده اید ، آنها گفتند: “نه” Cove بدون اینکه از شما س askingال کند فقط یک جایگزین برای شما ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *