بررسی ADT Home Security 2021


علاوه بر کیت ملزومات ، برنامه های تحت نظارت ADT از سطحی به سطح دیگر متفاوت هستند که هر یک با ویژگی های جدید یا گزینه های تجهیزات ، معامله را شیرین می کند.

برنامه اساسی شامل مجموعه اساسی ملزومات و استاندارد ، نظارت ثابت است. هیچ برنامه خدماتی با کیفیتی وجود ندارد که برای هرگونه تماس خدماتی که ممکن است در طول قرارداد خود نیاز داشته باشید ، از ضمانت و چانه زنی گسترده تری برخوردار باشد. همچنین این طرح ضمانت بازگشت 6 ماهه پول را از دست می دهد.

بسته نظارت کامل یک بسته اساسی Essentials است که به تلفن ثابت متصل است به علاوه طرح خدمات با کیفیت. اگر در یک منطقه روستایی زندگی می کنید یا می خواهید از خانه تعطیلات در این کشور محافظت کنید ، این یک گزینه مقرون به صرفه است که با یک ضمانت اضافی و حفاظت از خدمات ارائه می شود.

بسته حق بیمه II همان است ، اما با اتصال سلولی. این اتصال مزایای خوبی مانند کنترل صدا با آمازون الکسا را ​​فراهم می کند. همچنین به شما امکان می دهد سیم کشی همراه با سرویس تلفن ثابت را رد کنید. نصب سیستم های سخت افزاری طولانی تر است و توسط متجاوزان قابل برش یا آسیب است.

ADT Command Tier I دسترسی از راه دور به برنامه ترکیبی را از طریق برنامه کنترل ADT اضافه می کند. دسترسی از راه دور به شما امکان می دهد تا از طریق تلفن سیستم خود را کنترل و کنترل کنید. خواه یک پنجره باز باشد یا هشدار کامل سیستم ، متوجه خواهید شد. و با پرداخت 6 دلار دیگر می توانید ویدیوی زنده را با ADT Command Tier II اضافه کنید.

و در نهایت، خط فرمان ADT III این با هزینه نصب بالاتری همراه است ، اما شما برای جبران آن می توانید از ویژگی های اتوماسیون خانه و اتوماسیون هوشمند استفاده کنید. این سیستم با همان تجهیزات برنامه های دیگر شروع می شود – به علاوه ویدیوی زنده (هنگام افزودن دوربین امنیتی) و ماژول لامپ برای افزودن روشنایی هوشمند به سیستم شما. چراغ برنامه تلفن همراه خود را روشن کنید تا خانه شما اشغال شده به نظر برسد و یا اینکه حیوانات خانگی حیوانات خود را در این مکان شرکت دهید.

اگر به دنبال نظارت ثابت شده بر روی امنیت خانه هستید و می خواهید متخصصان این کار را انجام دهند ، ADT مناسب شماست. برای راه اندازی و نظارت هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد ، اما پس از تماس تلفنی اولیه مجبور نیستید انگشت خود را حرکت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *