برنامه زمانبندی شده برای فناوری های امنیتی تجاری

آخرین ارسال های اندی اشنادارل (همه را ببین)

مسئولترین صاحبان مشاغل از امنیت الکترونیکی برای محافظت از دارایی ها و کارمندان مراقبت می کنند. با این حال ، برخی ممکن است تمایلی به استفاده از فن آوری های امنیتی امنیتی جدید نداشته باشند. بگذارید با این برنامه آسان برای دنبال کردن به شما نشان دهیم که چگونه یک به یک بپرید.

مرحله 1: تبدیل به فضای ذخیره سازی ابری

مردم در مورد انتقال داده ها به ابر صحبت می کنند ، اما همه اهمیت آن را درک نمی کنند. پاسخ ساده است: امنیت بهتر با قیمت بهتر. داده های امنیتی خود را در فضای ابری ذخیره کنید از جمله فیلم های ویدیویی و گزارش های کنترل دسترسی شما می تواند به شما کمک کند داده های بیشتری را برای مدت زمان طولانی تر ، در یک قیمت مقرون به صرفه تر ذخیره کنید. و با وجود بسیاری از گزینه های مقیاس پذیر برای اندازه های مختلف کسب و کار ، یک قیمت برای هر کسب و کار وجود دارد.

چه زمانی باید تعویض کنید؟ یک قاعده خوب این است که تجهیزات خود را هر دو تا چهار سال به روز کنید. دفعه بعدی که به روزرسانی می کنید به راحتی می توانید انتقال ابر را در چرخه تازه سازی خود قرار دهید.

مرحله 2: با مدیریت خود موبایل بگیرید

Cloud به شما امکان می دهد در صورت لزوم به داده های امنیتی خود دسترسی پیدا کنید. با افزودن یک کنترل تلفن همراه ، می توانید از هرجایی که اتصال اینترنت دارید به آن دسترسی داشته باشید. با موبایل شدن ، می توانید هنگام کار در خانه ، کاربران جدیدی به سیستم کنترل دسترسی تلفن هوشمند خود اضافه کنید یا هنگام سفر ، فیلم های واقعی را بررسی کنید. این آگاهی بیشتر از شرایط با هزینه مالکیت کمتر است. این واقعاً می تواند شما را به صاحب مشاغل بهتری تبدیل کند.

مرحله 3: ادغام دستگاه های خود را بپذیرید

شما قبلاً ذخیره داده ها در فضای ابری و مدیریت از دستگاه های تلفن همراه را شروع کرده اید. اکنون وقت آن است که گام بعدی را بردارید: همه سیستم های امنیتی خود را یکپارچه کنید. پس از این اتفاق می توانید عملیات خود را در همه سطوح بهبود بخشید. نه تنها می توانید هشدارها ، دوربین ها و کنترل دسترسی را به هم متصل کنید. شما حتی می توانید فناوری هوشمند محیطی را کنترل کنید که چراغ ها و سیستم HVAC شما را کنترل می کند. مثل این است که دنده خود را روی خلبان خودکار قرار دهید.

مرحله 4: از هوش تجاری جدید خود استفاده کنید

اکنون که همه این داده های جدید را در اختیار دارید ، وقت آن است که از آنها به نفع خود استفاده کنید. از آمار امنیتی جدید خود استفاده کنید تا:

  • آسیب پذیری های امنیتی را شناسایی کرده و راه حل ها را کاوش کنید.
  • درباره کارکنان و ساعات کار آگاهانه تصمیم بگیرید.
  • از اطلاعات و دارایی های ارزشمند خود محافظت کنید.
  • محل کار امن تری برای کارمندان خود فراهم کنید.

شما داده ها را دارید اکنون از آن به نفع تجارت خود استفاده کنید.

مرحله 5: از شبکه های اجتماعی الهام بگیرید

این به معنای آرامش بخشیدن به سیاست های رسانه های اجتماعی خود در محیط کار نیست. در عوض ، این به معنای الهام گرفتن از شیوه تقویت رسانه های اجتماعی گروه ها تا زمانی است که به اجتماع تبدیل می شوند. شما می بینید که بسترهای همکاری در محیط اجتماعی چه می کنند. اکنون می توانید با استفاده از یک سیستم عامل مدیریت اضطراری مشترک ، اهداف مشابهی را در محل کار خود نیز به دست آورید. در مواقع اضطراری ، کارمندان به مکانی برای برقراری ارتباط با یکدیگر احتیاج دارند – بنابراین در حالی که منتظر پیشرفت فناوری امنیتی هستیم ، استفاده از یک گروه فیس بوک در محل کار یا یک موضوع پیام رسان را در نظر بگیرید.

امنیت الکترونیکی همیشه رو به جلو است و شما می خواهید تجارت شما به روز باشد. برای شروع از این برنامه استفاده کنید و اگر سوالی درباره بهبود امنیت تجاری دارید با ما تماس بگیرید.

برای راه حل های فراتر از فناوری

Beyond Tech Solutions که در سال 2010 تاسیس شد ، خلا in امنیتی ، نظارتی و ارتباطی را در کالیفرنیا پر می کند. ما در نصب و نگهداری سیستم های امنیتی از جمله دوربین ها ، کنترل دسترسی ، تشخیص نفوذ ، محافظت از محیط و ارتباطات تخصص داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *