برنامه Mycam – نرم افزار دوربین امنیتی کامپیوتر برای بارگیری ویندوز / مک

برنامه Mycam که با دستگاه های هوشمند دارای Android و iOS (تلفن هوشمند و رایانه لوحی) کار می کند. این برنامه یک برنامه رایگان سازگار با دوربین های امنیتی باتری و خورشیدی است. با مقایسه سایر برنامه های دوربین ، این برنامه به کاربران امکان می دهد تا تمام تنظیمات دوربین را تغییر دهند ، حتی می توانید پارامترهای تصویر مانند روشنایی ، کنتراست ، اشباع را تغییر دهید. علاوه بر دستگاه های مبتنی بر ARM ، ما نرم افزار DanaleCMS را ارائه می دهیم که روی رایانه های Windows و MAC OS اجرا می شود. با نرم افزار DanaleCMS می توانید انتشارات دوربین خود را از راه دور از طریق دسک تاپ و لپ تاپ مشاهده کنید.

نرم افزار Mycam PC با تمام سیستم عامل های ویندوز از جمله XP ، Win7 ، Win8 ، ویندوز 10 (32 بیت / 64 بیت) سازگار است. این برنامه رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر 64 کانال فید ویدیویی را مدیریت کنید. این نرم افزار رایانه ای همچنین با دوربین های امنیتی که از NetCam ، SnugCam ، FUJITEL IP ، X-cam ، Lugway Home ، Avacom ، TOPCAM ، Lumira IPCam ، T2 Surveillance Pro ، Bravocam استفاده می کنند ، کار می کند. علاوه بر دوربین های امنیتی ، این نرم افزار رایگان از محصولات DVR و NVR پشتیبانی می کند.

نرم افزار PC را در Mycam App بارگیری کنید

نحوه استفاده از نرم افزار رایانه ای برنامه Mycam /

DanaleCMS_V5.1.8.exe را بارگیری و اجرا کنید ، سپس برای شروع نصب یک زبان (انگلیسی یا چینی) را انتخاب کنید. این نرم افزار در مسیر پوشه پیش فرض (C: Program Files (x86) Danale DanaleCms.exe) نصب می شود و میانبری به نام Danale در دسک تاپ شما ایجاد می شود ، بدون شک برای اجرای نرم افزار بر روی آن کلیک کنید.

نصب نرم افزار Danale PC

برای استفاده از نرم افزار باید اکنون یک حساب کاربری ثبت کنید و با خط مشی رازداری آن موافقت کنید. برای ثبت نام از شماره تلفن خود استفاده نکنید ، برای ثبت نام باید از آدرس ایمیل معتبری استفاده کنید. پس از این فرآیند ، می توانید وارد نرم افزار شوید و دوربین های امنیتی خود را اضافه کنید.

ثبت نام و ورود به نرم افزار رایانه

سپس بر روی دکمه “+” کلیک کنید تا دوربین های امنیتی خود اضافه کنید. بسته به دوربین های امنیتی خود ، اگر هر دو دوربین و نرم افزار در یک شبکه هستند ، می توانید از عملکرد Search برای شناسایی خودکار دوربین های امنیتی محلی استفاده کنید ، در غیر این صورت با وارد کردن “DeviceID” باید دوربین های امنیتی از راه دور را اضافه کنید.

دوربین امنیتی خود را اضافه کنید

نرم افزار Mycam PC با macOS Big Sur ، macOS Catalina ، macOS Mojave ، MacOS High Sierra ، MacOS Sierra ، OS X Yosemite ، OS X Mavericks ، OS X Mountain Lion ، Mac OS X v10.7 ، Mac OS X v10.6 ، سازگار است Mac OS X v10.5 ، Mac OS v10.4 ، Mac OS X v10.3

نسخه Log از برنامه MyCam

  نسخه 4.7.8 برنامه را به روز کنید

 • پشتیبانی از دوربین های GC2063_A89_90 Pan / Tilt
 • پشتیبانی از دوربین های 4G_GC2063_Mini_86 که نمی توانند از حالت سوئیچینگ پشتیبانی کنند
 • برای مشاهده دوربین خطاهای موجود در این صفحه را اصلاح کنید ، داده های متنی هنگام تغییر به وضوح SD با هم همپوشانی دارند
 • عیب یابی کنید که صفحه پیش نمایش دوربین ، فیلم پخش شده روی کارت SD نوار پیشرفت ندارد.
 • تصحیح خطاهایی که تنظیماتی مانند مادون قرمز ، نشانگر وضعیت ، تلنگر تصویر ، آینه را تغییر می دهد باعث خراب شدن برنامه می شود
  به نسخه 4.7.6 برنامه به روز کنید

 • فقط از اطلاع رسانی فشار دانال پشتیبانی کنید
 • پشتیبانی از تشخیص سنسور مایکروویو برای دوربین های 81 و 88
 • دوربین های امنیتی را نگهداری کنید که از فضای ذخیره سازی ابری پشتیبانی نمی کنند
  به نسخه 4.7.5 برنامه به روز کنید

 • خطاهایی که تلفن هوشمند Oppo برای دریافت اعلان های فشار محدودیت دارد را با استفاده مجدد از پیام Pigeon برطرف کنید
 • خطاها را برطرف کنید ، زیرا تلفن هوشمند با صفحه نمایش بزرگ نمی تواند از نمایش تمام صفحه پشتیبانی کند
 • اشکالات رفع شده که تصاویر تکراری را در یک آلبوم عکس ذخیره می کند
 • اشکالات رفع شده که از به روزرسانی فیلم جلوگیری می کنند
 • اشکالات رفع شده که فیلم را بدون صدا ضبط می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *