بهترین برنامه ها برای تجارت شما

اگر صاحب مشاغل هستید و به امنیت تجارت خود فکر نمی کنید ، می توانید تجارت خود را در معرض خطر تهدیدهای مختلفی قرار دهید ، چه در داخل و چه در خارج. در اینجا ، فراتر از راه حل های فناوری ، ما به امنیت تجارت شما اهمیت می دهیم و معتقدیم که بهترین راه برای محافظت در برابر تهدیدات امنیتی استفاده از سیستم های نظارتی است. در پست قبلی ما لیستی از بهترین روش هایی را که می توانید از سیستم نظارتی برای محافظت از تجارت خود استفاده کنید ، شروع کردیم و امروز لیست خود را کامل خواهیم کرد. اگر می خواهید در مورد چگونگی کمک به شما در تأمین نیازهای سیستم نظارت شما در فرسنو و مناطق اطراف بیشتر بدانید ، امروز با ما تماس بگیرید.

بهترین راه ها برای محافظت از تجارت خود با سیستم نظارت همچنان ادامه دارد

شماره 6. رفتار و عملکرد کارکنان را مشاهده کنید.

در حالی که اعتماد بخشی جدایی ناپذیر از هر محل کار است ، اما در صورت نیاز به نظارت بر برخی فعالیت ها یا مشکوک بودن به رفتارهای خاص ، دوربین های مدار بسته می توانند مفید باشند. کارکنان نظارت می توانند اطلاعات ارزشمندی را برای آموزش دوره های مربوط به نحوه انجام مشاغل خاص ارائه دهند و همچنین کارمندان را کنترل می کنند تا ببینند آیا آنها به موقع کار خود را انجام می دهند یا خیر ، این مطابق با الزامات ایمنی و پروتکل شرکت است. سیستم های نظارتی همچنین می توانند به کاهش رفتار نامناسب کار و افزایش بهره وری کمک کنند.

شماره 7. تیم های نگهداری و نظافت را پس از ساعتها کنترل کنید.

اگر بعد از ساعت کار در محل کار خود کارمند دارید ، داشتن یک سیستم نظارتی برای اطمینان از اینکه آنها کار خود را همانطور که می خواهید انجام می دهند ، فکر بدی نیست. اگر از جاروبرقی کفپوش ها خواسته اید و قفسه ها روزانه غبارروبی می شوند ، تصاویر نظارتی به شما اطمینان می دهد که بعضی از کارها را از دست ندهید یا به تعویق انداختید. سیستم های نظارتی همچنین می توانند به شما در نظارت بر هرگونه فعالیت مشکوک توسط کارگران در خارج از ساعت کار کمک کنند.

شماره 8. اسکله های بار و مناطق تحویل را مشاهده کنید.

اسکله های باربری می توانند ورودی مناسب برای سارقان داشته باشند که ممکن است هنگام تخلیه یا تحویل کامیون ها به درستی کنترل نشود. اسکله های در حال بارگذاری مکانی عالی برای امکان نصب دوربین نظارتی و پیگیری تعداد محموله هایی که از آنجا وارد و خارج می شوید ، هستند و اطمینان حاصل کنید که همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

شماره 9. ورودی درب ورودی را تماشا کنید.

اگر ورودی ورودی دارید که به طور منظم قفل شده است و افراد باید از طریق کارت کلید یا از طریق سیستم وزوز به آن وارد شوند ، یک سیستم نظارت می تواند افرادی را که از ورودی اجازه ورود دارند کنترل کند. این امر به ویژه هنگامی که کارتهای کلید پس از ساعتها اسکن می شوند یا اگر ورودی ورودی را از جایی که مردم وزوز می کنند مشاهده نمی کنید ، بسیار مفید خواهد بود.

شماره 10. از پایین شرکت خود محافظت کنید.

نصب یک سیستم نظارتی در محل کار شما می تواند از طرق مختلف از تجارت شما محافظت کند ، اما یکی از مهمترین راه هایی که می تواند از تجارت شما محافظت کند ، صرفه جویی در هزینه شما از تمام تهدیدهای احتمالی است که می تواند مانع آن شود. شرکت های دارای سیستم نظارتی نیز به دلیل تمام راه هایی که تجارت شما از فعالیت های ناخواسته جلوگیری می کند ، تمایل به پس انداز حق بیمه دارند. این به طور کلی از نقطه پایانی شرکت شما محافظت می کند.

محل کار شما نیاز به محافظت دارد. در اینجا ، فراتر از راه حل های فناوری ، ما می توانیم سیستم نظارتی را که برای اطمینان از محافظت از تأسیسات یا محل کار خود به شما نیاز داریم به شما ارائه دهیم. ما می توانیم با هر مشاغل بزرگ یا کوچک برای تعیین سیستم امنیتی متناسب با تمام نیازهای شما همکاری کنیم. چه فقط به چند دوربین امنیتی احتیاج دارید یا اگر می خواهید از یک سیستم امنیتی کامل ، متشکل از دوربین های امنیتی ، سیستم های کنترل دسترسی و سیستم هشدار استفاده کنید ، ما خدمات خود را متناسب با تجهیزات مناسب ارائه می دهیم.

برای همه نیازهای سیستم نظارت Fresno خود ، امروز با Beyond Tech Solutions تماس بگیرید. ما خوشحالیم که خدمات خود را در مناطق دیگر کالیفرنیا ، از ساکرامنتو گرفته تا کویر نخل ارائه می دهیم. Beyond Tech Solutions تنها بهترین ها را در نصب و نگهداری ارائه می دهد ، بنابراین ما قول می دهیم که از نتایج سیستم امنیتی خود راضی باشید. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *