بهترین تخت خواب های سال 2021


کودک شما از لحظه تولد تا دومین سالگرد تولد خود در گهواره خود خواهد خوابید. در اینجا مواردی است که باید برای ایمن نگهداشتن کودکان خود در تختخواب انجام دهید.

1. از پتو یا بالش بزرگ استفاده نکنید.

وقتی کودک شما کوچک است ، کنترل عضلانی زیادی نخواهد داشت. اگر نوزادان روی بالش یا پتو ضخیم غلت بزنند ، ممکن است خفه شوند. اگر نگران سرد شدن کودک هستید ، لباس خواب گرم یا پتو بخرید. به این ترتیب گرما از لباس آنها ناشی می شود و درگیر وسایل مخمل خواب دار نمی شوند.

2. اطمینان حاصل کنید که گهواره شما دارای گواهینامه است.

کودکان می توانند در تختخوابهای بدساخته گرفتار و صدمه جدی ببینند. طی سالها ، استانداردهای ایمنی تختخواب تکامل یافته و تختخواب ها و ویژگی های خطرناک به یاد آورده شده اند. اگر گواهی CPSC ، ASTM یا JPMA را برای تختخواب کودک مشاهده نمی کنید ، آن را خریداری نکنید.

3. از استفاده مجدد نترسید. . . به نقطه

اگر گهواره ده ساله یا بیشتر است ، از آن استفاده نکنید. تخت های شکسته نیز همین طور است. تخت های مدرن از ویژگی های ایمنی برخوردار هستند ، نسخه های قدیمی تر از این ویژگی ها برخوردار نیستند ، بنابراین با استفاده از تخت های جدیدتر و آسیب ندیده کودک خود را ایمن نگه دارید

4. ارتفاع تشک را تنظیم کنید.

هنگامی که کودک شما قادر به ایستادن یا نشستن است ، می خواهید ارتفاع تشک را در تختخواب کودک تنظیم کنید. این باعث می شود کودک شما از لبه تخت کودک سقوط نکند و آسیب نبیند.

5- از تخت نوزاد استفاده نکنید.

استانداردهای CPSC دیگر از تخت های کناری پشتیبانی نمی کند. در حالی که این طرح به والدین اجازه می دهد تا راحتتر به نوزادان برسند ، ترک تحصیل با نزدیک به سه ده مرگ نوزاد مرتبط است. آنها خطرناک هستند و باید از آنها اجتناب شود.

6. دستورالعمل ها را دنبال کنید.

پیروی از دستورالعمل ها هنگام مونتاژ تخت کودک بسیار مهم است. اگر یک قدم را از دست داده اید یا کار اشتباهی انجام داده اید ، می تواند به کودک شما آسیب برساند.

7. خطری نداشته باشید.

گهواره را از اشیا objects آویزان مانند پرده یا پرده دور نگه دارید. خطر خفگی دارند. اگر از تلفن همراه استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که تلفن به اندازه کافی نصب شده است که کودک شما نتواند به آن دسترسی پیدا کند.

8. همه چیز را دوبار بررسی کنید.

هنگامی که تختخوابتان مونتاژ شد ، یک بار دیگر به آن کامل بدهید. لبه های دندانه دار ، مواد سست و نقص را بررسی کنید. همه محصولات عالی نیستند ، بنابراین بررسی مجدد می تواند از فاجعه جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *