بهترین دستگاه های سازگار با Google Home


ومو مینی (حدود 24 دلار) یک پلاگین هوشمند عالی است ، زیرا اندازه جمع و جور آن دیگر تماس پلاگین دیواری شما را مسدود نمی کند. این فقط یک کلید روشن / خاموش ساده است ، اما می توانید برنامه ها را تنظیم کنید و با یک برنامه تلفن همراه آن را کنترل کنید.

این امر به ویژه برای کنترل لامپ ها و پنکه ها در اتاق خواب بسیار مناسب است ، بنابراین برای خاموش شدن چراغ ها نیازی به بالا رفتن از رختخواب نیستید. ویژگی مورد علاقه ما حالت Wemo’s Away است که هنگام بیرون از خانه چراغ ها و دوشاخه ها را به طور تصادفی روشن و خاموش می کند. این مانند خانواده در خانه است ، حتی وقتی در تعطیلات هستید.

یک پلاگین هوشمند مانند Wemo Mini می تواند با جدا کردن دستگاه های پرمصرفی که از آنها استفاده نمی کنید مانند جعبه های کابل ، کولر و شارژرهای لپ تاپ ، به شما در صرفه جویی در هزینه برق کمک می کند. متأسفانه ، هیچ پایش انرژی برای پیگیری دقیق مصرف برق وجود ندارد ، اما این هنوز هم یک ویژگی برجسته است.

این مورد برای اکثر افراد بسیار مناسب است زیرا نصب آن آسان است ، به خصوص اگر خیالتان راحت نیست که برق تعویض پریز دیوار را خاموش کنید یا در آپارتمان زندگی می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *