بهترین دوربین های امنیتی خانه برای سال 2021


گزینه های زیادی برای انتخاب دوربین های امنیتی وجود دارد – بسیاری از آنها در یک سیستم امنیتی خانگی سازگار یا به عنوان دستگاه های مستقل به خوبی کار می کنند. درک تفاوت ها به شما کمک می کند تا یکی از نیازهای شما را پیدا کند. در اینجا پنج نوع دوربین امنیتی وجود دارد که احتمالاً با آنها روبرو خواهید شد.

دوربین های امنیتی داخلی

برای نظارت بر آنچه در خانه شما اتفاق می افتد ، یک دوربین داخلی انتخاب کنید ، مخصوصاً یک دوربین با صدای دو طرفه. می توانید بعد از مدرسه با بچه ها اعلام حضور کنید ، به Rover بگویید که از صندلی مورد علاقه خود بیرون بیاید یا چراغ های روشنایی روز را از یک مزاحم که در خانه شما نیست بترسانید (به علاوه عکس برای شارژ خواهید داشت!).

دوربین های امنیتی در فضای باز

دوربین بیرونی به مقاومت بالا در برابر شرایط جوی متکی است ، که در برابر عناصر و تغییرات شدید دما مقاومت می کند. یکی دیگر از ویژگی های عالی ، دید در شب است. شما همچنین می توانید به دوربینی با نور فعال شده در حرکت داخلی فکر کنید – چه بهتر که شما را بترساند ، عزیزم!

دوربین های دوربل

دوربین زنگ در واقع یک دوربین نظارتی در فضای باز است که در ایوان ورودی شما قرار دارد. زنگ ویدئو از صدای دو طرفه استفاده می کند تا بتوانید با مهمانان صحبت کنید و یک روش خوب برای اطمینان از عدم توجه بسته ها است.

دوربین های امنیتی بی سیم

به عنوان یک مفهوم ، دوربین های بی سیم گیج کننده هستند. “بی سیم” می تواند به معنای دوربین هایی با اتصال Wi-Fi باشد یا اینکه باتری آنها تمام شود. ما به دوربین هایی متصل می شویم که 100٪ بی سیم ، دارای Wi-Fi و منبع تغذیه بی سیم هستند. اما ما برخی از این دو نوع را در دوربین بی سیم خود گنجانده ایم.

دوربین های مدار بسته

دوربین های امنیتی در سیستم امنیتی تحت نظارت معمولاً همان مشخصات و گزینه های دستگاه های مستقل را دارند. اما می توانید از تجربه شرکت امنیت خانه برای انتخاب تجربه مناسب بهره ببرید. آنها با سیستم امنیتی شما کار می کنند ، بنابراین همیشه یک چشم اضافی وجود دارد که به دنبال مشکلات شبانه روزی است.

در اینجا برخی از ویژگی های مهم وجود دارد که باید هنگام خرید دوربین های امنیتی خانه به خاطر بسپارید:

کیفیت ویدیو

این وضوح به طور مستقیم بر کیفیت فیلم های امنیتی خانه که دوربین شما ایجاد می کند تأثیر می گذارد. تصویر واضح جزئیات اساسی را برای کمک به شناسایی افراد ، وسایل نقلیه و اشیا in موجود در پرونده ارائه می دهد. حداقل دوربینی با وضوح 720p انتخاب کنید ، اما ما 1080p یا بالاتر را ارائه می دهیم.

Polezrenie

میدان دید به میزان دید دوربین توسط لنز خود اشاره دارد. این امر به تعداد دوربین مورد نیاز و مکان نیاز برای قرار دادن آنها تأثیر می گذارد. به طور کلی ، دوربینی با میدان دید را انتخاب کنید که حداقل 110 درجه باشد ، گرچه زاویه دید آن بیشتر از این است که معمولاً بهتر است.

حسگر حرکتی

بیشتر دوربین های امنیتی برای جلوگیری از سرقت و محافظت از وسایل ، هشدارهای مربوط به راهنمایی و رانندگی را ارائه می دهند. وقتی دوربینی حرکت را کنترل می کند ، اعلان دریافت می کنید تا بتوانید به اندازه کافی پاسخ دهید. دوربینی با سنسور حرکت با تنظیمات زیاد انتخاب کنید تا از تشخیص حرکت آن نهایت استفاده را ببرید.

دید در شب

تصاویر دوربین های امنیتی که برای درک جزئیات بیش از حد تاریک هستند ، عملاً بی فایده هستند. فاصله دوربین شما در شرایط کم یا کم نور می تواند بر عملکرد آن پس از غروب آفتاب تأثیر بگذارد. برای پوشش اصول اولیه خود ، دوربینی با دامنه دید در شب مناسب انتخاب کنید.

صوتی دو طرفه

دوربین های ارتباطی دو طرفه دارای میکروفون و بلندگو برای تعامل با افراد یا حیوانات خانگی طرف دیگر هستند. یک تماس دو طرفه به طور م cameraثر دوربین امنیتی منزل شما را به یک مخابره داخل ساختمان برای تماس با راننده زایمان یا بررسی فرزندان بعد از مدرسه تبدیل می کند.

تابه و شیب

دوربین شیب و شیب دارای موتورهایی است که به شما امکان می دهد از راه دور لنز دوربین را حرکت دهید. این ویژگی بیشتر از دوربین ثابت را ثبت می کند و تعداد دوربین های مورد نیاز برای نظارت بر یک منطقه خاص را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *