بهترین دوربین های امنیتی خانه سال 2021


در اینجا برخی از ویژگی های مهم وجود دارد که باید هنگام خرید دوربین های امنیتی خانه به خاطر بسپارید:

کیفیت ویدیو

این وضوح به طور مستقیم بر کیفیت فیلم های امنیتی خانه که دوربین شما ایجاد می کند تأثیر می گذارد. تصویر واضح جزئیات اساسی را برای کمک به شناسایی افراد ، وسایل نقلیه و اشیا موجود در پرونده ارائه می دهد. حداقل دوربینی با وضوح 720p انتخاب کنید ، اما ما 1080p یا بالاتر را ارائه می دهیم.

Polezrenie

میدان دید به میزان دید دوربین توسط لنز خود اشاره دارد. این امر بر تعداد دوربین مورد نیاز و محل قرارگیری آنها تأثیر می گذارد. به طور کلی ، دوربینی با میدان دید را انتخاب کنید که حداقل 110 درجه باشد ، اگرچه زاویه دید آن بیشتر از این است که معمولاً بهتر است.

حسگر حرکتی

بیشتر دوربین های امنیتی برای جلوگیری از نفوذ و ایمن نگه داشتن وسایل ، هشدارهای مربوط به راهنمایی و رانندگی را ارائه می دهند. وقتی دوربین حرکت را کنترل می کند ، اعلان دریافت می کنید تا بتوانید به اندازه کافی پاسخ دهید. دوربینی با سنسور حرکت با تنظیمات زیاد انتخاب کنید تا از تشخیص حرکت آن نهایت استفاده را ببرید.

دید در شب

تصاویر دوربین های امنیتی که برای درک جزئیات بیش از حد تاریک هستند ، عملاً بی فایده هستند. فاصله دوربین شما در شرایط کم و کم نور می تواند بر عملکرد آن پس از غروب آفتاب تأثیر بگذارد. برای پوشش اصول اولیه خود ، دوربینی با دامنه دید در شب مناسب انتخاب کنید.

صوتی دو طرفه

دوربین های ارتباطی دو طرفه دارای میکروفون و بلندگو برای تعامل با افراد یا حیوانات خانگی طرف دیگر هستند. یک تماس دو طرفه به طور م cameraثر دوربین امنیتی منزل شما را به یک مخابره داخل ساختمان برای تماس با راننده زایمان یا بررسی فرزندان بعد از مدرسه تبدیل می کند.

تابه و شیب

دوربین شیب و شیب دارای موتورهایی است که به شما امکان می دهد لنز دوربین را از راه دور حرکت دهید. این ویژگی مساحت بیشتری نسبت به دوربین استاتیک ثبت می کند و تعداد دوربین های مورد نیاز برای نظارت بر یک منطقه خاص را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *