بهترین دوربین های 5MP کدامند؟

چرا دوربین های 5MP؟

سری جدید دوربین های 5MP از Cortex مدل های انقلابی هستند که می توانند برای بسیاری از مشاغل و پروژه ها ایده آل باشند. فناوری داخلی داخلی ارائه شده به نصب کننده ها و کاربران نهایی این امکان را می دهد تا از جدیدترین فناوری های موجود در دوربین های امنیتی بهره کافی را ببرند. پنج مدل از دوربین های مگاپیکسلی به طور جدی نوار تفکیک پذیری را افزایش داده اند ، اما مهمتر از همه ، آنها واقعاً باعث افزایش بهره وری در شرایط شدید نور کم ، هنگام وقوع بیشتر جرایم می شوند. سازگاری بهتر با لنزها و فیلترهای مگاپیکسلی به این فناوری جدید اجازه داده است دوربین های IP و سیستم های HD آنالوگ را در اختیار بگیرد. با دنبال کردن کاربران از افزایش روزافزون نمایندگان مجلس ، به زودی شاهد سقوط مدل های دوربین 4 مگاپیکسلی خواهید بود. اکنون می توان پنج دوربین مگاپیکسلی را در بازار مدل های دوربین شبکه و محصولات AHD / TVI در بازار یافت. دوربین های AHD 5MP کواکسیال هستند و می توانند مسافتی بیش از 1000 فوت را طی کنند! مدل های TVI 5MP برای مسافت پیموده شده کواکسیال از راه دور نیز ارزیابی می شوند. برخی از بازیگران اصلی در این بخش ، سونی با سنسورهای Starvis Exmor CMOS و بسیاری از سازندگان تراشه های جدید از چین هستند که قیمت های سطح پایین را به شدت کاهش داده اند. قیمت دوربین های AHD 5MP و 5MP AHD DVR روزانه در حال کاهش است. کیفیت تصویر در اکثر مدل هایی که از پنج مگاپیکسل استفاده می کنند معمولاً عالی به نظر می رسد ، مگر اینکه سازنده از اجزای بی کیفیت استفاده کند. همیشه از وجود محفظه های فلزی سخت در محفظه ها اطمینان حاصل کنید ، در حالی که از قطعات اصلی پلاستیکی که در اثر تابش نور خورشید ترک خورده و محو می شوند ، خودداری کنید از سیستم های IR کوتاه برد نیز باید خودداری شود.

از نظر بازاریابی ، تعریف پنج مگاپیکسلی وقتی به مشتریان بالقوه ارائه می شود تأثیر بسیار خوبی ایجاد می کند و به سرعت در کلاس های IP و AHD بهترین کلاس می شود.

سری جدید Medallion همچنین از نظر مسکن باعث افزایش دوام و افزودن مواد ضد خوردگی شده است که می تواند عمر دوربین های 5MP را در محیط افزایش دهد.

راه حل ها و سخت افزارهای محبوب برای نصب مدل های دوربین 5MP ، مانند جعبه های عقب و براکت ها نیز مورد توجه قرار می گیرند و می توانند زیبایی هر پروژه را افزایش دهند. جعبه های عقب هدف دوگانه کمک به موقعیت قرارگیری دوربین و همچنین مدیریت کابل و محافظت از اتصال را دارند.

بهترین دوربین های پنج مگاپیکسلی کدامند؟

هنگامی که در مورد فناوری انتقال مورد نظر خود تصمیم گرفتید ، باید در مورد ویژگی های خاص و ویژگی های اصلی تصمیم بگیرید.

برخی از روندهای اصلی در بازارهای نظارتی امروز عبارتند از:

1. هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل

2. نور فوق العاده کم

3. سر و صدای تقویت کننده نور بسیار کم

4. محدوده دینامیکی گسترده چند مرحله ای

5. جزئیات وضوح و بزرگنمایی

هنگام خرید دوربین های پنج مگاپیکسلی ، باید نکات اساسی را در نظر بگیرید. استفاده از سنسور CMOS برتر برای اشباع رنگ ، وضوح تصویر و به ویژه عملکرد کم نور با سر و صدای بسیار کم اهمیت است. سخت افزار و نرم افزار پیشرفته با دامنه دینامیکی گسترده. من از پنج دوربین مگاپیکسلی بی حوصله هستم ، در صورت موجود بودن فناوری به تعادل نور و روشن شدن سایه ها کمک می کند.

تطبیق پذیری مهم است ، که منجر به انتخاب مدل هایی مانند:

1. مدل های لنز با زاویه دید ثابت

2. گلوله های واری فوکال موتوری و گنبدهای برجک

3. مدل های پانوراما Fisheye در 5MP و بیشتر

از این گذشته ، سفارش نمایش سیستم فعال از تکنسین خود راهی عالی برای رفع شک و تردید و آزمایش سیستم نظارت جهانی پنج مگاپیکسلی آینده است. اگر دوربین های 5MP AHD / TVI را برای نصب آنالوگ به سبک هم محور یا دوربین های 5MP IP را برای نصب Digital PoE انتخاب کنید ، مزایای آن در هر حادثه مشخص خواهد شد ، در این زمان مهمترین حالت است!

بیشتر فنی امنیت مقالات آموزشی-صفحات

اگر این مقاله را دوست داشتید ، می توانید از آنها لذت ببرید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *