بهترین ردیاب ها و دستگاه های GPS کودکان از سال 2021


چه به دنبال ساعت ردیابی GPS کودکان باشید و چه دستگاه ردیابی GPS که بتوانید آن را در جیب خود پنهان کنید ، قبل از خرید اصول آن را بیاموزید.

بهترین ردیاب GPS برای کودکان راحت و سرگرم کننده است ، از دوام کافی برای دوام آوردن در تمام طول روز و دقت در قرائت آن برخوردار است. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

راحتی کاربری: ردیابی را انتخاب کنید که استفاده از آن برای شما و فرزندتان آسان باشد. نباید در دامنه حرکت آنها تداخل ایجاد کند یا تداخل ایجاد کند.

گروه سنی: محدوده سنی توصیه شده هر ردیابی را که در نظر دارید بررسی کنید. برخی از آنها دارای ویژگی های ضد دستکاری برای کودکان بزرگتر هستند اگر شما نگران هستید که آنها آن را حذف کنند.

دوام: کودکان خشن بازی می کنند ، بنابراین مطمئن باشید که ردیاب آنها می تواند در برابر همه اقدامات خشن ، بازی های اسب و خطرات ممکن است کودکان در برابر این مسئله مقاومت کند. به دنبال مدل های ضدآب باشید که بتوانند از پس گودال ها و نشت ها برآیند.

محدوده: همه دستگاه های GPS یکسان ایجاد نشده اند. در صورتی که دستگاه های بلوتوث برای فاصله نزدیک طراحی شده اند ، کسانی که از ردیابی تلفن همراه 4G LTE استفاده می کنند می توانند ارتباطات از راه دور را کنترل کنند.

هشدارها و اعلان ها: برای جلوگیری از هشدارهای غلط یا منفجر کردن تلفن به دنبال دستگاهی با تنظیمات قابل تنظیم باشید. دستگاه شما باید بتواند به صورت سفارشی تنظیم شود تا به شما امکان دهد کودکان خود را هر زمان که خواستید بررسی کنید و در صورت بروز مشکل به آنها اطلاع دهید.

دکمه وحشت: برخی از دستگاه های GPS کودکان با یک دکمه وحشت همراه هستند که به کودک شما اجازه می دهد در صورت بروز مشکل یا نیاز به کمک به شما هشدار دهد.

ارتباط دو طرفه: این ویژگی به شما امکان می دهد تا از طریق ردیاب وی به عنوان مخابره داخل ساختمان با فرزند خود صحبت کنید تا بتوانید از او سال کنید کجاست یا آیا به کمک نیاز دارد.

بازی ها: ویژگی هایی مانند بازی ها و شمارنده های مرحله ای انگیزه بیشتری برای حمل ردیاب خود به کودکان می دهند. از این گذشته ، اگر کودک شما نمی خواهد آن را بپوشد یا از آن استفاده کند ، این دستگاه مفید نیست. فقط مطمئن شوید که بازی ها خیلی حواس شما را پرت نمی کنند.

ردیابی در زمان واقعی: هنگامی که باید بدانید فرزند شما کجاست ، این مهمترین ویژگی است. می توانید تنظیمات موجود در برنامه ردیاب خود را طوری تنظیم کنید که هر پانزده دقیقه هر دقیقه یک مکان به روز شده برای شما ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *