بهترین روش ها برای کنترل دسترسی در هنجار جدید

آخرین ارسال های اندی اشنادارل (همه را ببین)

شکل گیری عادی جدیدی در محل کار وجود دارد. کارکنانی که از خانه و مشاغل کار می کنند و ساعات کاری یا ظرفیت خود را تغییر می دهند از سال گذشته شروع شده اند ، اما این موارد ممکن است بخشی از واقعیت ما برای مدتی آینده باشد.

این امر باعث می شود این نکته برای ارزیابی فناوری امنیتی شما مناسب باشد ، این کار از سیستم کنترل دسترسی شروع می شود. اگر از قبل سیستم کنترل دسترسی نصب کرده اید ، استفاده از این بهترین روش ها را در نظر داشته باشید تا مطمئن شوید از سیستم خود بیشترین بهره را می برید.

ارزیابی کنید که چه کسی دسترسی دارد

اولین قدم این است که به سیاهههای مربوط به دسترسی فعلی خود نگاه کنید. هنگام مرور آنها ، به این س questionsالات پاسخ دهید:

  • آیا دسترسی همه کارمندان پایان یافته را حذف کردید؟
  • آیا اخیراً هیچ رویدادی برای دسترسی ناموفق رخ داده است (افرادی که به طور ناموفق وارد سیستم می شوند)
  • آیا لازم است به افراد جدید مانند خدمه نگهداری یا نظافت دسترسی داده شود؟

با پاسخ به این س questionsالات و در صورت لزوم اقدام ، می توانید در عرض چند دقیقه امنیت سایت خود را افزایش دهید. علاوه بر این ، گزارش های کنترل دسترسی شما می تواند به شما کمک کند تا در صورت مثبت بودن تست COVID در مورد کارکنان ، تماس ها را ردیابی کنید. حتماً سیاهههای مربوط به خود را مرتباً مرور کنید تا بتوانید در بالای دسترسی به ساختمان خود باشید.

از فناوری ابر استفاده کنید

وقتی سیستم کنترل دسترسی به صورت محلی در حال اجرا است ، مدیر باید برای عیب یابی یا راه اندازی مجدد سرور به سایت برود. اما با کنترل دسترسی ابری ، می توانید مسائل سرور را با خیال راحت و از راه دور مدیریت کنید. با استفاده از دستگاه همراه خود می توانید کارهای کنترل مختلفی را انجام دهید. در صورت نیاز به کمک ، ما فقط تلفنی هستیم.

کنترل از راه دور بیش از تعمیرات است. همچنین می توانید از آن برای ایجاد تغییراتی در دسترسی به ساختمان استفاده کنید. از آن برای فعال کردن دسترسی خدمه نظافت یا خاموش کردن دسترسی کارمندان غیر ضروری استفاده کنید. با استفاده از سیستم ابری می توانید همه کارها را از راحتی گوشی هوشمند خود انجام دهید.

برای استفاده بیشتر از سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر ، در نظر بگیرید آن را با دوربین مدار بسته جفت کنید تا سایت شما همیشه یک چشم اضافی داشته باشد. هنگامی که این دو فناوری با هم ادغام می شوند ، می توانید فایل های ورود به سیستم برای فیلم های خود را بررسی کنید تا از نظر ورود به سیستم مشکوک باشید. ویدئو و کنترل دسترسی مشارکت ایده آل برای ایجاد امنیت در هنجار جدید را تشکیل می دهند.

برای کاهش تماس از ابزارهای موبایل استفاده کنید

با حرکت به جلو ، همه ما باید ابزارهای امنیتی خود را تا حد امکان بدون تماس نگه داریم. هرچه کمتر دست بزنیم ، برای همه بهتر است. برای کاهش نقاط تماس ، استفاده از اعتبارنامه برای دستگاه های موبایلی را که هنگام لغزاندن کاربران به تلفن کار می کنند ، در نظر بگیرید. حتی گزینه های بیومتریک مرور بیومتریک از جمله FaceID و تأیید اعتبار اثر انگشت وجود دارد که کاربران می توانند به جای لمس یک نقطه دسترسی روی در ، به طور انحصاری با تلفن های خود استفاده کنند.

از آنجا که همه ما سخت ترسیم می کنیم تا یک مسیر پس از همه گیری ترسیم کنیم ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که برای امنیت بهتر ساخت و ساز ، روش های جدیدی را امتحان کنیم. با یک سیستم کنترل دسترسی ابری ، می توانید شروع به کار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم ها ، با Beyond Tech Solutions تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر صحبت با شما هستیم

برای راه حل های فراتر از فناوری

Beyond Tech Solutions که در سال 2010 تاسیس شد ، خلا in امنیتی ، نظارتی و ارتباطی را در کالیفرنیا پر می کند. ما در نصب و نگهداری سیستم های امنیتی از جمله دوربین ها ، کنترل دسترسی ، تشخیص نفوذ ، محافظت از محیط و ارتباطات تخصص داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *