بهترین ساعت های هوشمند برای کودکان از سال 2021


شما در کنترل کامل کسانی که به آنها می رسید کنترل می کنید به من زنگ بزن فرزند شما برنامه مادر به شما امکان می دهد تا 10 تماس از طریق تلفن همراه اضافه کنید. همچنین می توانید 11 نفر دیگر از اعضای خانواده یا دوستان خود را که می توانند تماس صوتی ، تماس تصویری و پیام متنی برقرار کنند ، مشخص کنید.

یکی از انتقادات اولیه ما از آنجل واچ این بود که به نظر می رسید بیش از آنکه به او کمک کند تا به یک سبک زندگی مدرن دیجیتالی روی بیاورند ، مشاهده کودک است. Angel Angel اکنون از ویژگی “دوستان” برخوردار است که به کودک شما آزادی بیشتری می دهد تا بدون نظارت والدین با همسالان خود ارتباط برقرار کند.

اگر فرزند شما در مدرسه ، ورزش ، اردوگاه و غیره با کاربر دیگری از Angel Watch ملاقات کند ، می تواند ساعت های خود را برای به اشتراک گذاشتن پیام های صوتی و عکسها هماهنگ کند. مجوز لازم نیست ساعت ها باید به WiFi متصل باشند و سیگنال های بلوتوث روشن باشند. سپس کودکان فقط باید ساعت های خود را حداقل 3 اینچ از هم فاصله داشته و از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنند. به این ترتیب می توانید تا چهار دوست اضافه کنید.

Angel Watch همچنین برای مخاطبین نامحدود با Line جفت شده است.

می توانید سه مخاطب را به عنوان شماره اضطراری تعیین کنید. وقتی کودک به مدت سه ثانیه دکمه SOS را فشار می دهد ، ساعت به طور خودکار هر شماره را در لیست چرخه تکرار شماره می گیرد تا کسی آن را بلند کند. این سریعترین دکمه SOS است که ما پیدا کرده ایم – و تنها دکمه ای است که تلاش می کند تا به شخصی دسترسی پیدا کند.

از همه بهتر ، ساعت هوشمند این کودک شامل یک دوربین مکالمه ویدیویی است. بعضی اوقات شما فقط به تأیید تصویری نیاز دارید که کودک شما خوب است و گاهی کودک شما به همان نوع راحتی نیاز دارد.

می خواهید با احتیاط ثبت نام کنید؟ برنامه والدین گزینه “محافظ صدا” را دارد که به شما امکان می دهد صدای ساعت را بدون برقراری تماس تنظیم کنید. ممکن است نگران باشید که فرزندتان در اتوبوس مورد آزار و اذیت قرار گیرد. می توانید برای ارزیابی وضعیت گوش دهید.

Angel Angel همچنین به والدین کمک می کند تا از طریق یک سنسور علامت حیاتی که روی پوست قرار دارد ، سلامت کودک خود را کنترل کنند. این ساعت می تواند چهار شاخص حیاتی را تشخیص دهد:

  • دمای بدن
  • فشار خون
  • اکسیژن موجود در خون
  • ریتم قلب

هرچقدر که به نظر واضح می رسد ، شرکت Angel Watch هشدار می دهد که این خوانش ها همیشه دقیق نیستند. همچنین نظارت بر علائم حیاتی و اقدام در صورت لزوم کاملاً بر عهده والدین است. در صورت انحراف هشدار از هنجار ، این دستگاه سیگنال نمی فرستد.

کمتر افتضاح است ، این ساعت همچنین مراحل کودک شما را محاسبه می کند و کل مسافت پیموده شده و کالری مصرف شده را محاسبه می کند. اگر کودک شما از این ساعت در رختخواب استفاده کند ، کیفیت خواب را نیز کنترل می کند.

واچ آنچل قیمت سنگین 179 دلاری را نشان می دهد. شما این را به مچ فرزند خود آویزان می کنید و امیدوارید بهترین ها را داشته باشید ، اما احتمال اینکه آن را به استخر بیندازید یا بتن خرد شود “فقط برای دیدن اینکه چه اتفاقی می افتد” وجود دارد. بنابراین اگر در مورد قیمت مردد هستید ، می فهمیم. با این حال ، ما معتقدیم که قیمت با توجه به ویژگی های موجود منطقی است.

همچنین با خرید ساعت مچی آنجل واچ می توانید هزینه تنظیمات مناسب را پرداخت کنید. اکنون همه مشتریان ایالات متحده با خرید خود یک سیم کارت Red Pocket دریافت می کنند. Red Pocket Mobile از شبکه تلفن همراه AT&T استفاده می کند و برنامه های خدمات غیر قراردادی را با قیمت 10 دلار در ماه برای مشتریان آنجل واچ ارائه می دهد. این سرویس یکپارچه فعال سازی آنلاین را برای تنظیمات آسان پلاگین و بازی ارائه می دهد.

تنها چیزی که Angel Watch کم دارد نوعی بازی یا سرگرمی است. اما برخی از والدین ممکن است این را یک مزیت بدانند ، زیرا می تواند به کاهش زمان استفاده از صفحه کمک کند.

حداقل کودک شما می تواند از بین انتخاب رنگهای مختلف مچ دست برای داشتن دوز سالم از خود بیانگری ، سرگرم شود. هفت رنگ با قیمت هر کدام حدود 15 دلار در دسترس است. این ساعت خود دارای یک کاف آبی ، مشکی یا صورتی و صفحه ساعت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *