بهترین سیستم های امنیتی خانه از سال 2021

جبهه تمام زنگ های امنیتی خانه را با طیف گسترده ای از خدمات به سیستم های نصب شده حرفه ای می رساند ، اما همه کنترل (و نصب) را در دست شما قرار می دهد.

رتبه بندی SafeWise: 4.2

امروزه یافتن یک سیستم امنیتی خانگی که توسط خودتان انجام شود آسان است ، اما یافتن یک سیستم که با تیتان های امنیت خانه مانند ADT یا Vivint رقابت کند دشوارتر است. وارد جبهه.

Frontpoint تمام مزایای شما از امنیت خانه را فراهم می کند: دوربین های امنیتی داخلی و خارجی ، یکپارچه سازی هوشمند خانه ، مدیریت برنامه های تلفن همراه و نظارت حرفه ای 24/7. و همه اینها را بدون فروش مداوم ، مشاوره در منزل یا قیمت بیش از حد تجهیزات دریافت می کنید.

با استفاده از یک طرح نظارت ، Frontpoint یافتن تجهیزات مناسب برای خانه و خانواده شما را آسان می کند.

تمام جزئیات برنامه ها و تجهیزات Frontpoint را در بررسی کامل Frontpoint ما دریافت کنید.

برای کسانی که استقلال خود را دوست دارند اما نمی خواهند در مورد گزینه ها یا ویژگی های تجهیزات مصالحه کنند ، پاسخ Frontpoint است.

برخلاف سایر مارک های امنیتی خانه که دارای قابلیت های محدودی هستند (مانند نداشتن دوربین امنیتی خارجی) ، جبهه تقریباً هر ترکیبی را که می خواهید در یک سیستم امنیتی بخواهید ارائه می دهد. و این شامل موارد اضافی مانند نظارت بر CO و ردیاب دود در برنامه سطح ابتدایی آن است.

مسلماً هزینه طرح اولیه Frontpoint بیشتر از بسیاری از برنامه های دیگر است اما هزینه های بیشتری نیز دارد. شما به برنامه تلفن همراه و نظارت بر ایمنی زندگی دسترسی کامل دارید – به علاوه هرگز هزینه نصب را پرداخت نمی کنید.

از همه بهتر ، هیچ قراردادی وجود ندارد و شما کنترل کاملی بر زمان نصب ، نصب و نصب سیستم امنیتی دارید.

نصب راهنمای نصب آسان را در راهنمای نصب کامل ما مشاهده کنید.

یکی از معایب امنیت خانه DIY ، پیش پرداخت زیاد تجهیزات است. اگرچه می توانید مستقیماً تجهیزات را با Frontpoint خریداری کنید ، اما لازم نیست.

برای دسترسی به امنیت خانه تا حد ممکن ، Frontpoint گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد. اگر با بودجه شخص ثالث آن موافقت کنید ، می توانید یک سیستم امنیتی Frontpoint را فقط با 99 یا 0 دلار دریافت کنید.

بودجه شما را تا زمان پرداخت تجهیزات منعقد می کند ، اما پرداخت زودتر آن جریمه ای ندارد و Frontpoint حتی اعتبار را چک نمی کند.

شما کمی بیشتر هزینه خواهید کرد جبههاما در بالای کلاس امنیت خانه کامل سرویس خود قرار دارد. گزینه های پیشرفته سیستم امنیتی Frontpoint آن را از سایر گزینه های ساده DIY جدا می کند.

آیا در مورد Frontpoint کنجکاو هستید؟ بررسی کامل Frontpoint را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *