بهترین سیستم های امنیتی خانه در کانادا


تمام قیمت ها به دلار آمریکا است

به سختی می توان قیمت های حلقه را کنترل کرد. کیت تجهیزات از 199 دلار تا 329 دلار است و نظارت حرفه ای فقط 10 دلار در ماه است. علاوه بر این ، اگر یک سال نظارت را پیش پرداخت کنید ، دو ماه رایگان دریافت می کنید.

بهترین قسمت این است که Ring هرگز شما را در یک قرارداد قفل نمی کند. همه خدمات پیشرفته هر ماه به فروش می رسند.

و اگر شما یک برنامه محافظت از حلقه سالانه خریداری کرده و تصمیم به لغو آن دارید ، بر اساس زمان باقی مانده در برنامه سالانه خود ، نسبتاً بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

تجهیزات امنیتی منزل Ring ساده تر و کوتاه تر از پیشنهادات قوی شرکت هایی مانند Frontpoint و Vivint است. اما اگر تمام آنچه شما می خواهید اطمینان از داشتن یک سیستم امنیتی اساسی در خانه باشد ، این یک مکان عالی برای شروع است.

رینگ تجهیزات خود را در بسته بندی های مختلف ، بر اساس تقریبی متر مربع مورد نیاز برای فروش ، به فروش می رساند.

  • مجموعه امنیتی 5 قطعه ای: این تا 1000 متر مربع مساحت دارد و شامل یک ایستگاه پایه ، سنسور تماس ، صفحه کلید ، ردیاب حرکت و توسعه دهنده دامنه برای شبکه Wi-Fi خانه شما است.
  • کیت امنیتی 8 قطعه ای: تا 1500 متر مربع مساحت دارد و سه حسگر تماس دیگر و یک ردیاب حرکتی اضافی در بالای تجهیزات موجود در کیت پنج تکه اضافه می کند.
  • مجموعه ای از 14 قسمت: بیش از 2000 متر مربع مساحت دارد و مجموعه ای از 10 قسمت را برای مجموع هشت حسگر تماس ، دو صفحه کلید و دو آشکارساز حرکت به روز می کند.

تجهیزات زنگ هشدار با انتخاب گسترده ای از زنگ های زنگ ، دوربین های امنیتی داخلی و خارجی و روشنایی امنیتی در فضای باز نیز کار می کنند.

توجه به این نکته مهم است که اگر می خواهید بیش از یک دوربین یا دستگاه را از طریق برنامه Ring کنترل کنید ، باید طرح Ring Protect Plus را خریداری کنید. طرح Protect Basic فقط یک دستگاه را پوشش می دهد.

همچنین می توانید تصاویر یا فیلم ها را در آن بارگذاری کنید درخواست برای همسایگان. این یک برنامه کاربردی است که می توانید با استفاده از آن یا بدون تجهیزات Ring برای استفاده از وقایع مشکوک یا فعالیت مجرمانه در همسایگی خود استفاده کنید.

گزارشات توسط کاربران فردی (همسایگان شما) و نیروی انتظامی ارسال می شود. من سیگنال هایی از همه چیز از حیوانات خانگی گمشده گرفته تا سرقت از ماشین را دیده ام. فقط به اطلاعات خود گزارش داده شده در آنجا انتقاد کنید و آنچه را می بینید بررسی کنید.

در س Ringالات متداول حلقه ما درباره همسایگان و مشارکت پلیس بیشتر بدانید.

حلقه امنیت اساسی خانه را “با خودتان انجام دهید” با قیمت مقرون به صرفه فراهم می کند. اگر تازه وارد امنیت خانه هستید ، خانه یا آپارتمان کوچکتری دارید یا می خواهید در بودجه خود بمانید ، پیشنهادات Ring Alarm مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *