بهترین سیستم های دزدگیر خانگی در انگلیس


محل زندگی همه چیز در مورد امنیت DIY است. شما كیت استارتر مناسب خود را انتخاب می كنید ، لوازم جانبی مناسب خانه خود اضافه می كنید ، تجهیزات را نصب می كنید و انتخاب می كنید آیا می خواهید یك حرفه ای از سیستم شما مراقبت كند.

کیت شروع کننده Smart Security آن کمتر از 300 پوند هزینه دارد و اصول اولیه یک آپارتمان کوچک را شامل می شود. شما می توانید سنسورها ، دوربین ها و سایر تجهیزات ایمنی و امنیتی را برای پوشاندن ضبط های اضافی یا هشدار به شما در مورد خطرات مانند آتش سوزی یا سیل اضافه کنید.

گزینه های دوربین اقامت محدود به دوربین های داخلی و خارجی است. (در اینجا هیچ دوربین زنگ تصویری وجود ندارد.) با این وجود ، Abode به شما امکان می دهد تا با تعدادی گیج کننده از دستگاه های هوشمند و ابتدایی ترین دستیارهای هوشمند مانند Google Home ، Alexa و Apple HomeKit ادغام شوید.

Abode همچنین قراردادهای نظارتی را که می توانید هر ماه یا سالانه برای دریافت تخفیف پرداخت کنید ، از بین می برد. اگر در ژانویه نظارت حرفه ای دریافت کردید ، اما در فوریه نظر خود را تغییر دادید ، می توانید اشتراکتان را لغو کنید. فقط بخاطر داشته باشید که اگر یک سال نظارت پرداخت کرده باشید ، بازپرداختی دریافت نخواهید کرد – اگر مطمئن نیستید بهتر است یک یا دو ماه قبل از تعهد به سال آن را امتحان کنید.

Smart Security Kit Plus برنامه به شما یک سیستم امنیتی راه اندازی خوب می دهد که می توانید در صورت لزوم اضافه کنید:

  • دروازه هاب
  • 2 سنسور کوچک برای درب / پنجره
  • ردیاب حرکت
  • محل اقامت بادامک
  • جا سوییچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *