بهترین صندلی های ماشین از سال 2021


بهترین راه برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از قاچاق ، رانندگی ایمن و استفاده از محدودیت های ایمنی مناسب برای فرزندان است. صندلی مناسب کودک شما به قد ، وزن و سن او بستگی دارد. بهترین صندلی های ماشین برای کودکان شما راحت است و نصب آنها آسان است.

این صندلی های ماشین را دنبال کنید و نه هر بار.23

همیشه قبل از نصب صندلی ماشین کودک برای اولین بار ، دستورالعمل ها را بخوانید.

همیشه اطمینان حاصل کنید که فرزندان شما قبل از هر سفر به طور محکم بسته شده اند. صندلی ماشین نباید بیش از 1 اینچ از یک طرف به طرف دیگر حرکت کند.

همیشه صندلی های ایمنی کودک جدید را با تولید کننده ثبت کنید. این امر شما را در جریان بارگیری ها و اخبار مهم برند قرار می دهد.

همیشه کمربندهای ایمنی اتومبیل را همانطور که در دفترچه راهنمای صندلی اتومبیل شما نشان داده شده است ، با شکاف های مشخص شده تنظیم کنید.

همیشه هنگام محکم کردن صندلی جلو به جلو از پیوند بالایی استفاده کنید.

همیشه با فرزندان خود محکم شوید. این یک مثال خوب است و شما را در امان نگه می دارد.

هرگز بگذارید فرزندانتان بدون هیچ گونه محدودیت ایمنی در ماشین سوار شوند.

هرگز به فرزندان خود اجازه دهید بدون محدودیت ایمنی مناسب ، سوار وسیله نقلیه دیگری شوند.

هرگز صندلی عقب ماشین را به صندلی سرنشین جلو وصل کنید.

هرگز کودک خود را هنگام پوشیدن کت بزرگ یا لباس بیرونی ببندید. شما می توانید از کت به عنوان پتو یا پرتاب استفاده کنید ، اما لباس بیرونی ضخیم می تواند صندلی را از کارآیی کمتری برخوردار سازد.

هرگز اجازه دهید کودکان زیر 13 سال روی صندلی جلو سوار شوند. از گذاشتن آنها در وسایل نقلیه فاقد صندلی عقب یا کیسه هوای فعال سرنشین جلو خودداری کنید.

هرگز از صندلی اتومبیل منقضی شده ، خارج شده یا آسیب دیده استفاده کنید.

اگر اتومبیل شما صندلی اتومبیل دارد ، به یک تکنسین معتبر ایمنی مسافر در انجمن کودکان خود مراجعه کنید تا دوباره نصب صحیح را بررسی کند. یک ایستگاه بازرسی صندلی ماشین در منطقه خود پیدا کنید یا یاد بگیرید چگونه یک تکنسین مجاز صندلی ماشین شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *