بهترین نکات برای راه اندازی دوربین امنیتی برای حداکثر امنیت

برای بسیاری ، ترسناک ترین فکر این است که خانه آنها خراب شود یا خراب شود ، به خصوص اگر خانواده آنها در خانه باشند. امنیت خانه و داشتن محیطی کاملاً محافظت شده در لیست اولویت ها بسیار بالاست و به حق! قفل کردن درها و پنجره ها شروع خوبی است ، اما طبق گزارش جرائم سالانه FBI ، تنها 30٪ از سارقان وارد قسمت قفل نشده ای از خانه شما می شوند ، در حالی که 60٪ عظیم از ورود اجباری استفاده می کنند. این ثابت می کند که حتی اگر از قفل کردن درها و پنجره های منزل خود مطمئن باشید ، ممکن است سرمایه گذاری در یک لایه محافظ اضافی را در قالب یک سیستم نظارتی مناسب در نظر بگیرید.

دوربین های مداربسته کمک بزرگی به امنیت خانه هستند ، اما قرارگیری مناسب نقش بسزایی در بهینه سازی کارایی آنها دارد. برای کمک به شما در استفاده هرچه بهتر از دوربین هایتان ، در اینجا چند نکته سریع در مورد مکان قرار دادن آنها در خانه و اطراف خانه آورده شده است.

درب جلویی:

دوربین درب جلو همیشه یک گزینه عالی است ، نه تنها به عنوان یک عامل بازدارنده در مورد سرقت ، بلکه همچنین برای انواع دیگر سرقت ، مانند سرقت نامه یا بسته ها. دلیل مهم دیگر این است که به شما اجازه می دهد قبل از پاسخ دادن ببینید چه کسی در خانه شماست ، بنابراین حتی وقتی در خانه نیستید ، می توانید ببینید که چه کسی در حال ضربه زدن است.

طبقه اول:

ورودی های آسان ، مانند درهای کشویی که به راحتی از باند خارج می شوند حتی در هنگام قفل شدن ، پنجره هایی که به طور کامل قفل نمی شوند و ورودی های دیگر به طبقه اول ، توصیه می شود بیشترین مشاهده از ورود به طبقه دوم باشد ، بسیار سخت تر است برای رسیدن و بیشتر جلب توجه همسایگان یا رهگذران.

ورودی های مخفی:

درها و پنجره هایی که از دید عموم دور هستند ، به ویژه درهای عقب یا جانبی ، می توانند با درخت یا نرده پوشانده شوند ، محل اصلی ورود سارقان است. بیرون آوردن تلویزیون از پنجره پشتی بسیار آسان تر از بیرون آوردن آن از درب ورودی است. اطمینان حاصل کنید که قفل ها را ایمن کرده و موارد احتمالی را که می توانند سایت را در این ورودی ها مسدود کنند پاک کنید.

در مورد دوربین های داخلی که دارای دوربین مخفی هستند ، اگر یک دوربین در فضای باز قابل مشاهده برای ترساندن آنها کافی نباشد ، مزایای بیشتری وجود دارد ، چند دوربین خوب در داخل می تواند به ارائه جزئیات بیشتر سرقت کمک کند که به تعقیب و گریز کمک می کند. از خانه برای بازرسی وسایل شما هدف قرار گرفته اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما در حفظ امنیت خانه و خانواده خود کمک کنیم ، لطفاً با ما تماس بگیرید یا برای یک پیشنهاد رایگان با ما (954) 925-2127 تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *