بهترین گاوصندوق های خانگی از سال 2021


هنگام خرید با خیال راحت ، به هدف خود فکر کنید – آیا می خواهید آثار برجسته یا اسناد مهم را پنهان کنید؟ آیا برای موارد اضطراری به تپانچه دسترسی سریع نیاز دارید؟ پاسخ شما روی هزینه و محل ذخیره سازی تأثیر می گذارد.

دیوار ایمن اگر یک نقشه کوچک داشته باشید و بتوانید در خانه خود تغییراتی ایجاد کنید ، ممکن است برای شما مناسب باشد. گاوصندوق های دیواری را می توان در پشت درها یا پرتره ها پنهان کرد بدون اینکه فضای کف زیادی اشغال کند. اگر گاوصندوق دیواری را انتخاب کردید ، مطمئن شوید که بین گل میخ های دیوار نصب شده است.

گاوصندوق کف یک جایگزین عالی برای سوراخ کردن دیوار شما است. این گاوصندوق ها برای محافظت بهتر در برابر سارقان به کف متصل می شوند. آنها در اشکال و اندازه های متنوعی قرار دارند تا در فضاهای تنگ و پنهان جای بگیرند. اگر می خواهید کف خود را با خیال راحت بپیچید ، بهترین سطح سطوح سخت مانند بتن است.

گاوصندوق های سلاحاز آنجا که گاوصندوق برای تپانچه های بیومتریک ایمن تر از نگه داشتن سلاح بر روی تخت خواب نیست. این گاوصندوق ها اطمینان حاصل می کنند که اسلحه شما در دستان اشتباه قرار نمی گیرد و در صورت نیاز به سلاح خود به سرعت باز می شوند.

گاوصندوق های مخفی گاوصندوق های خانگی ماسک دار هستند. معمولا به صورت مبدل می شود کتابها، آنها برای پنهان کردن اشیا valu با ارزش در یک مکان برجسته ایده آل هستند. آنها محتاط و سبک هستند ، که باعث می شود آنها برای سفر و تحرک قابل حمل باشند. این همچنین بدان معنی است که آنها تعداد زیادی چیز را در خود ذخیره نمی کنند ، اما معمولاً به اندازه کافی بزرگ هستند تا اسنادی مانند گذرنامه و شناسنامه را پنهان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *