بهشت در ساحل ماربلا: باشگاه اقیانوس

نوشیدنی های الهی

Ocean Club به دلیل ارائه بارهایش معروف است و شما می توانید با یک مجموعه غبطه برانگیز شامپاین ، که می توانید در استخر و در وعده های غذایی مصرف کنید ، یک توپ بگیرید. یک منوی بزرگ کوکتل نیز فریبنده است که همراه با نوشیدنی های زیاد و لیکورهای درجه یک طعم دلخواه همه را سرو می کند.

AMAÏ به مکان ضربه بزنید

وقتی اعتصاب غذا انجام می شود ، مکان های بهتری برای جلب رضایت آنها از Amaï وجود ندارد. زیر دست سرآشپز سوئدی Andreas Nigren منوی بسیار متنوعی برای انتخاب پیدا خواهید کرد. مناسب برای یک سناریو با چشم انداز زیبا از دریا ، انتخاب زیادی از سوشی ، ساشیمی و نیگری وجود دارد. همچنین می توانید با سالاد ، میگو Tempura ، رول تن ماهی بهاری ، Pil “King” Pil شروع به تولید کنید یا شاید یکی از گزینه های سالم وگان آنها را انتخاب کنید.

معامله اصلی

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام غذای اصلی را باید با ماهی تازه روز ، ماهی مرکب سرخ شده ، ماهی نارگیل ، ماهی ماهی قزل آلا یا ماهی تن ، رقابت با فیله گوشت دنده یا گوشت گاو ، تارتار استیک ، مرغ کاری زرد تایلندی یا Tandoori Hot Chick دشوار خواهد بود ، دشوار خواهد بود. همچنین می توانید یک مرغ ، ساندویچ چوبی ، همبرگر گیاهی یا همبرگر Wagyu را در نظر بگیرید. قطعات قابل توجهی هستند و دارای کشورهای مختلفی هستند که همه آنها به وضوح در فهرست ذکر شده اند. تراشه های اینجا بیشتر شبیه برش است ، که دو بار به روش بلژیکی سرخ شده است.

اشتراک عشق

تعدادی از پیتزاهای وسوسه انگیز و غذاهای ماکارونی برای طرفداران فصلی غذاهای ایتالیایی وجود دارد ، یا از میان برخی از بشقاب های عالی آنها را انتخاب کنید تا با دوستان خود به اشتراک بگذارید: Nachos ، Quesadillas ، Fajitas یا Mezze.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *