تجدید تعریف تجربه Super Yacht

در مورد غذاهای نفیس ، مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton طیف وسیعی از غذاهای جهانی را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال رستوران طلعت نام ، غذاهای اصیل جنوب شرقی آسیا را به همراه نوشیدنی اختصاصی سوشی به عنوان غذای جدید سرو می کند ، در حالی که SEA غذاهای اروپایی را با منوی à la carte سرو می کند. میسترال مکانی برای میله غذاهای دریایی خواهد بود و اگر اطلاعات داخلی چیزی باشد ، مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton تازه ترین جذابیت روز را ارائه می دهد. به من گفتند که این بار یک اتاق استراحت صمیمی را با کوکتل و شامپاین که با جفت خاویار ارائه می شود ، دوباره ایجاد می کند.

مسیرهای دقیق آماده شده از بخشهای متمایز – گشت و گذار ، تجارب فرهنگی جذاب ، برنامه های فعالیت گرا و سفرهای معتبر غذایی / آشپزی مراقبت خواهند کرد. کارشناسان سفر دریایی به احتمال زیاد مسیرهایی را که ممکن است به هتل های ریتز-کارلتون مرتبط باشد اشاره می کنند. به عنوان مثال ، بخشهای کانادا و نیوانگلند را در نظر بگیرید. در ماه های پاییز ، بیشتر سواحل شرقی کانادا آب و هوایی معتدل را ارائه می دهد که برای سفر و کاوش در تنوع فرهنگی ، گشت و گذار و پیاده روی های ماجراجویی برای بازدید کنندگان ایده آل است. سفرهای دریایی کانادا با قایق تفریحی Ritz-Carlton آن مسافت اضافی را طی می کند تا مقاصد منتخب از ایالات متحده و حتی ایسلند را برای تجربه سفر بی نظیر در یکپارچه سازی کند.

سفرهای لوکس ریتز-کارلتون برای گردشگران ثروتمند در سراسر جهان انجام می شود و قیمت آن از 3100 دلار تا 10100 دلار است که با توجه به ثروت و پیچیدگی ارائه شده جای تعجب ندارد. به عنوان مثال ، یک سفر دریایی در کانادا به مدت 7 شب – هالیفاکس ، نوا اسکوشیا / بوستون ، ماساچوست ، 6537 دلار به علاوه 337 دلار برای هر نفر هزینه دارد. همه نرخ ها برای اشغال دو نفره به ازای هر نفر است. لطفا توجه داشته باشید که کلیه رزروها مستلزم پرداخت کامل مبلغ 120 روز قبل از تاریخ عزیمت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *