تجزیه و تحلیل دوربین IP Cortex Security

در حالی که مدل های پایه IP به دلیل پایین بودن قیمت از محبوبیت بالایی برخوردار هستند ، دوربین های پیشرفته IP امروزی به ویژگی های تشخیص تحلیلی مجهز شده اند که قابلیت اطلاع رسانی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. دوربین های Cortex 5MP و 8MP Starlight IP به 6 سطح شناسایی تحلیلی و هشدارها مجهز شده اند. این توابع تحلیلی می توانند به طور مستقل از سایر سوابق تشخیص حرکت فعال شوند ، که می تواند یک مزیت قابل توجه در کاهش مثبت کاذب و ایجاد مناطق اطلاع رسانی بسیار خاص باشد.

تجزیه و تحلیل دوربین IP Cortex Security
تجزیه و تحلیل امنیتی قشر

اعلان ها و هشدارها می توانند به طور خاص دقیق باشند و از قوانین دقیق تعیین شده در پارامترهای تحلیلی پیروی کنند. چندین عملکرد به طور همزمان فعال می شوند. اعلان های ایمیل ، برنامه ها و قابلیت NVR می توانند برنامه ریزی شوند. در NVR ، کاربران می توانند برای اطلاع رسانی فوری از یک پاپ آپ تمام صفحه یا زنگ اخطار درخواست کنند. خطوط کدگذاری شده برای رنگ و ردیابی را می توان از طریق برنامه ها روی صفحه های زنده یا از راه دور مشاهده کرد.
در بسیاری از موارد ، سیستم تجزیه و تحلیل بدون مجوز برای اطلاع رسانی پیشرفته مانند عبور جهت دار ، نفوذ محیط ، تشخیص چهره ، تشخیص عابر پیاده ، جسم بدون نظارت و جسم گمشده نصب شده است. در سیستم عامل های گران تر ، این ویژگی ها مجوز دارند و نیاز به نگهداری مداوم دارند.
از آنجا که ویژگی های تجزیه و تحلیل در دوربین های IP تعبیه شده است ، دوربین های جداگانه همچنین می توانند در مناطقی واقع شوند که به انرژی خورشیدی یا برق از راه دور نیاز دارند. بسیاری از مدل های دوربین های IP دارای توابع داخلی برای ضبط در لبه کارتهای SD با برنامه شخصی خود برای ضبط و تشخیص حرکت هستند.
موسی فاروی از Cortex Security برخی از برنامه های کاربردی خاص تجزیه و تحلیل ، از جمله HOA و ساختمان های دولتی ، را توصیف کرد که تجزیه و تحلیل Cortex را با موفقیت زیادی اجرا کرده اند. فاروی توضیح داد که مهمترین ویژگی تجزیه و تحلیل این واقعیت است که آنها مستقل هستند و می توانند برای نیازهای بسیار محدود برنامه ریزی و سازگار شوند. “کاهش هشدارهای دروغین همیشه یک مشکل در صنعت نظارت بوده است. با تجزیه و تحلیل Cortex ، ایجاد سیگنال های سفارشی دقیق و خاص آسان است. ” نظارت تصویری نباید فقط برای ضبط فیلم باشد. مصرف کنندگان می توانند از هوش مصنوعی هوشمند نهایت استفاده را ببرند و پول بیشتری را برای پول خود بدست آورند!

این پست در هیچ رده ای نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *