ترافیک تحت تأثیر نظارت تصویری

میامی دارای بسیاری از سیستم های نظارت تصویری است که به نظارت بر ترافیک و ترافیک اختصاص یافته اند. دستگاه های ضبط مانند DVR در میامی از کم هزینه ترین و ساده تا ضبط کننده های پیشرفته مبتنی بر رایانه مبتنی بر رایانه متغیر هستند. ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال میامی دیجیتال و ضبط کننده های ویدئویی شبکه ممکن است به دلیل هزینه و ویژگی های مختلف متفاوت باشد. بسیاری از سیستم های ثبت ترافیک متمرکز بر ترافیک از DVR و NVR با ویژگی های تحلیلی استفاده می کنند که می توانند عملکردهای مبتنی بر حرکت هوشمند را فراهم کنند. دولت محلی از زیرساخت IP با دوربین های IP و راه حل های VMS استفاده می کند که می تواند مناطق مشکل را رصد کند و گزارش هایی تهیه کند که برای توسعه بلند مدت و برنامه ریزی های آینده مفید باشد.

اخیراً ، برخی از مجلات ملی میامی را به عنوان مکانی کمتر خوشایند برای زندگی ارزیابی کرده اند. بسیاری از بررسی های بد بر اساس ترافیک و نگرش بدی است که برخی از افراد در معرض این شرایط دارند. هرکسی که بازدید کرده باشد مطمئناً برخی از این شرایط و تنش ناخوشایند ایجاد شده را تجربه خواهد کرد. میامی ، با این حال ، شهری است با روح بزرگ و جذابیت جهانی بر اساس تفاوت های فرهنگی. با ایجاد جریان بهتر ترافیک با کمک تجهیزات نظارتی که می توانند مناطق مشکل را کاهش دهند ، بسیاری از مهندسان دریافته اند که می توان تنش ایجاد شده در جمعیت را کاهش داد و همه چیزهای خوب را به جذابیت جشن و سرزنده خود بازگرداند.

استفاده از فناوری پیشرفته تشخیص پلاک برای وسایل نقلیه ای که قانون شکنی دارند و در بسیاری از موارد سرعت ترافیک را کاهش می دهند نیز می تواند بسیار مفید باشد. ALPR یا تجزیه و تحلیل پلاک شناسایی ، که گاهی اوقات آن را هوشمند شناسایی پلاک نیز می نامند ، فناوری جدیدی است که از تجزیه و تحلیل ویدیو برای ایجاد لیست های از پیش تعریف شده استفاده می کند. از این لیست ها می توان برای قرار دادن در لیست سفید یا لیست سیاه وسایل نقلیه خاص و ایجاد هشدار برای پلیس نیز استفاده کرد. اما میامی می تواند با آخرین فن آوری موجود به محیط آرام و غنی از فرهنگ خود برگردد.

از اینکه وقت خود را برای مرور وب سایت خود اختصاص دادید متشکریم به عنوان یک صاحب خانه ، در محافظت از خانه و خانواده خود عاقل باشید. ما در CCTV Core دارای EYE برای نظارت هستیم و در اینجا هستیم تا در زمینه نیازهای سیستم امنیتی به شما کمک کنیم.
برای فهمیدن،

تیم اصلی برای دوربین مداربسته

بیشتر فنی امنیت مقالات آموزشی-صفحات

اگر این مقاله را دوست داشتید ، می توانید از آنها لذت ببرید.

این پست در هیچ رده ای نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *