ترکیب انحصاری الکتریکی تا سال 2025

اما با ادامه رشد تقاضا برای SUV های بزرگتر خانوادگی نسبت به املاک و نمایشگاه های معمولی ، تیری بولور رئیس جگوار لندرور پیشنهاد کرده است که جگوار در آینده نزدیک جابجا شود و جگ اجازه دهد رونق SUV بدون توجه به مارک لندرور گرفته شود. با این حال ، گفته شد که جگوار به توسعه کراس اوورهای کوچکتر ادامه خواهد داد که می توانند با تسلا مدل 3 و Polestar 2 قابل توجه رقابت کنند. این به عنوان یک جت برای مطابقت با روند فعلی نیست ، بلکه نمایانگر مکانی است که این شرکت در آن قرار دارد. آینده سفر جاده ای فراتر از آخرین مد ها.

فرمول کاملاً جدید و کاملاً الکتریکی جگوار بر اساس معماری منحصر به فرد این پلتفرم ساخته خواهد شد و به این برند امکان می دهد معماری طولی مدولار ترکیبی و معماری مدولار الکتریکی آینده را به نام خواهر خود لندرور منتقل کند.
همه اینها گفت ، لازم نیست منتظر بمانید تا پیشنهاد جدید الکتریکی جگ را امتحان کنید. جگوار I-Pace 2021 ترکیبی هیجان انگیز از خطوط عضلانی و دستورالعمل های طراحی سنتی جگوار است که توسط برخی از نوآوری های تکنولوژیکی چشمگیر پشتیبانی می شود.

I-Pace که احتمالاً یکی از بهترین اتومبیل های برقی در حال حاضر برای فروش است ، بسیار سریع و بسیار مطلوب است ، حتی در مقایسه با تثبیت کننده های بنزینی پنج درب با پنج صندلی: E-Pace و F-Pace. چشمگیرترین تفاوت هایی که به I-Pace ظاهر متمایز می بخشد از خارج شروع می شود. جلوپنجره بزرگ و نمادین بزرگتر حتی بزرگتر است ، و در دو طرف دو کانال خنک کننده در زیر چراغ های LED آن احاطه شده است. اما برجسته ترین ویژگی خارجی قاشق پوششی یکپارچه است که با هدایت هوا روی خط سقف مقاومت را کاهش می دهد. نیمرخ آن با خطوط براق و گسترده ای تزیین شده است که حتی در حالت ایستا نیز سرعت یکپارچه را ایجاد می کند و خط کمر نوک تیز در پشت قرار می گیرد و باعث می شود یک پخش کننده چشمگیر عقب ایجاد شود – ظاهرا از همه نکات اگزوز کروم موجود در طرف دیگر خالی است مدل به ترتیب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *