تور بزرگ استرالیا و نیوزیلند

ما در هتل قابل توجه Pullman Grand Quay اقامت گزیدیم ، که مشرف به کشتی های رفت و آمد است و منظره ای خارق العاده از پل و کشتی های تفریحی که بنا به درخواست شما در خانه میراث لنگر انداخته اند ، دارد. نقطه ما دو دقیقه پیاده روی تا کشتی به بندر شلوغ بندر دارلینگ همسایه ، مانلی و سواحل آن در ورودی بندر ، رستوران غذاهای دریایی دویل در خلیج واتسون و خلیج خنثی 10 دقیقه در ساحل شمالی بود ، جایی که میخانه اوکس به مردم نشان می داد زمان خوبی از زمان بالا آمدن پل در سال 1932 (طراح برجسته آن همچنین روی پل در آبشارهای ویکتوریا کار می کرد).

اغلب از من س I’mال می شود که چرا مرتباً به سیدنی برمی گردم و پاسخ این است که من فقط دوست دارم آنجا باشم – بندرگاه ، بناهای تاریخی ، آب و هوا ، پارک ها ، ناهار در دیوید جونز (پیشخوان آسیایی) ، کتابخانه ایالتی جایی که اسکورت سال گذشته مجاز بود. در بایگانی ها برای دیدن نقشه اصلی تاسمان استرالیا از سال 1642 ، سالی که کاوشگر هلندی تاسمانی را کشف کرد – و استرالیا را از دست داد. اما این داستان دیگری است.

هر بار بازدید منجر به یافتن یک رستوران می شود ، این بار Porteno در Surry Hills ، که 10 سال است وجود دارد ، اما سالن های کامل و گزارش های مربوط به دسی بل بالا من را دفع کرد. نمی توانم بگویم که محبوبیت کمتری دارد ، اما ما هنوز وارد شدیم و بهترین فیله های تاکنون را داشتیم که به سبک آرژانتینی کبابی شده اند. و سر و صدا بود ، مانند بسیاری از رستوران های سیدنی. ناهار خوری در فضای باز توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *