جریان وب سایت دوربین های امنیتی هک شده ، آیا شما ایمن هستید؟

امروزه ، تقریباً در هر مکان عمومی ، دوربینی شما را رصد می کند ، اما بسیاری از افراد می توانند در خانه یا محل کار خود ، به راحتی و با مراجعه به اینترنت جاسوسی کنند. تعداد نامحدودی وب سایت وجود دارد که می توانید از طریق اینترنت به آنها دسترسی داشته باشید و فیلم های محافظت نشده از استخرهای عمومی را به اتاق خواب خود جذب می کنید. هنگامی که اکثر دوربین ها برای اولین بار بیرون آمدند ، برای یافتن یک دوربین امنیتی شخصی باید کل اینترنت را اسکن کنید ، اما امروزه بسیاری از وب سایت ها آنها را از سراسر جهان جمع می کنند. فقط یک وب سایت مانند این: www.insecam.org صدها هزار این دوربین را از سراسر جهان در دسترس دارد.

به عنوان مثال ، خانه ای در آتلانتا وجود دارد که هشت دوربین امنیتی با منظره ای به نظر می رسد که به نظر می رسد اتاق خواب یک دختر نوجوان است. برنامه بررسی دوربین امنیتی در این پست 45 لایک به دست آورد! حتی به صورت محلی ، جایی که دوربین امنیتی هوشمند قرار دارد ، مهد کودک های هالیوود دارای چهار دوربین بودند که زمین بازی را جریان می دهند!

بدترین قسمت این است که برخی از این سایت ها موقعیت دقیق دوربین روی نقشه را در اختیار کاربران شبکه قرار می دهند.

در اینجا نحوه کار آن آورده شده است

اگر یک دوربین پخش جریانی آماده خریداری کرده اید ، آن را روشن کرده و به شبکه Wi-Fi محافظت شده با گذرواژه خانه خود متصل کنید ، با این فرض که از قبل ایمن است. اما برای اطمینان از نصب ، برخی از این دوربین ها با رمز ورود پیش فرض که همه می دانند یا اصلاً بدون رمز عبور از جعبه خارج می شوند.

از جذابیت های این دوربین های جریانی این است که می توانید در حالی که در تعطیلات در محل کار خود هستید ، بر خانه خود نظارت داشته باشید ، اما تنظیم دوربینی مانند پخش جریانی اینترنت بدون رمزگذاری ، بدتر از آن است که در بیرون از خانه خود نمایش دهید.

حتی اگر دوربین را به یک پورت وب استاندارد (پورت 80) متصل کنید ، هر کسی که می تواند wifi یا آدرس IP شما را هک کند ، می تواند دوربین های شما را در هر نقطه از اینترنت پخش کند.

مثل این است که همه دنیا را به تماشای خود دعوت کنید ، اما شما نمی دانید چه کسی تماشا می کند.

درباره آن چکار میتونید بکنید؟

بهترین کاری که می توان برای جلوگیری از این کار انجام داد این است که تکنسین های حرفه ای معتبر به ملک شما بیایند و سیستم نظارت را ایمن کنند یا از طریق یک منبع آگاه شرکت مطلع شده و دوربین ها را برای شما نصب کنند.

دوربین امنیتی هوشمند هنگام ارائه و نصب سیستمی در هر خانه یا مشاغل ، از پروتکل معمول فراتر رفته و از آن فراتر می رود. ما همیشه نام کاربری و رمز عبور سهام را تغییر می دهیم و آنها را در بایگانی شرکت ذخیره نمی کنیم. مورد دیگری که ما را متمایز می کند این است که وقتی دسترسی از راه دور را تنظیم می کنیم ، فقط از درگاه های ایمن برای پخش مستقیم فیلم استفاده خواهیم کرد.

امروز برای محافظت از سیستم فعلی خود یا با نصب و پیکربندی حرفه ای در (954) 925-2127 با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *