حقیقت در پشت دوربین های امنیتی ساختگی

بسیاری دوربین های امنیتی را سرمایه گذاری خوبی می دانند زیرا می توانند از جرم جلوگیری کرده و آن را ثبت کنند. در عوض ، برای صرفه جویی در هزینه ، برخی از افراد ارزان ترین گزینه را انتخاب می کنند و به جای معامله واقعی ، دوربین های امنیتی جعلی یا ساختگی را آویزان می کنند.
ایده ای که در پشت این وجود دارد این است که سارقان یا متجاوزان دوربین های امنیتی جعلی را می بینند و خود را واقعی جلوه می دهند ، که به نوبه خود باید تخلفات جانی یا مالی را کاهش دهد.
واقعیت امر این است؛ بسیاری از مجرمان به راحتی می توانند تفاوت بین سیستم های امنیتی واقعی و جعلی را درک کنند. دوربین های ساختگی اغلب به راحتی جعلی شناخته می شوند و این امر منجر به خطر بیشتر سرقت ، سرقت یا تخریب می شود.

آیا دوربین های امنیتی سارقان را فریب می دهند؟

ایده خرید دوربین های امنیتی جعلی و موثر بودن آنها ، مجرم بالقوه باید واقعی بودن دوربین ها را باور کند. مشكل این مسئله این است كه بسیاری از سارقان به سه دلیل رایج می توانند در یك نگاه تفاوت واقعی و جعلی را تشخیص دهند.

چراغ چشمک زن قرمز

بسیاری از دوربین های ساختگی خریداری شده همراه با چراغ قرمز چشمک زن برای جلب توجه به خود و مجرمان احتمالی را متقاعد می کنند که ضبط شده اند و شخصی در حال تماشای آنها است. این نمی تواند اشتباه بیشتری داشته باشد. کنایه قرمز چشمک زن از قضا بیشتر از فایده ضرر دارد. با توجه به این واقعیت که اکثر دوربین های امنیتی واقعی چراغ چشمک زن قرمز به راحتی قابل مشاهده ندارند. این اغلب نشان می دهد که شما بلافاصله دوربین های جعلی دارید.

کابلها

اکثر دوربین های امنیتی مدرن سیم های زیادی بیرون زده دارند. دوربین های امنیتی قانونی دارای یک کابل کواکسیال برای انتقال فیلم و یک سیم برای تأمین برق سیستم هستند. دوربین های ساختگی فقط یک سیم دارند یا سیم ندارند ، که به متجاوز بالقوه نشان می دهد که “دوربین های” شما چیزی بیشتر از یک تکیه گاه نیستند.

حرکات

دوربین های امنیتی خوب حرکت یک متجاوز را کنترل خواهند کرد. اگر حرکت عادلانه و تصادفی لنز وجود داشته باشد ، سارق متوجه این موضوع می شود و متوجه می شود که این یک دوربین خود اعلام شده است.

او نمی تواند چیزی را ثابت کند

از همه مهمتر ، یک دوربین امنیتی ساختگی فقط در بهترین حالت می تواند به جلوگیری از فعالیت مجرمانه کمک کند. اگر کلاهبردار دوربین را جعلی تشخیص دهد و مرتکب جرم شود ، هیچ مدرکی از چنین فعالیتی ارائه نمی دهد. هیچ کس برای شناسایی وجود نخواهد داشت ، هیچ مدرک محکمی برای کمک به شما یا پلیس در کشف اطلاعات بیشتر در مورد این جنایت وجود نخواهد داشت
علاوه بر این ، اگر مجرمان بالقوه جعلی بودن سیستم های امنیتی منطقه شما را درک کنند ، نمی توانند در ارتکاب این جنایت تردید کنند ، این امر شما را با صفر حفاظت واقعی بسیار آسیب پذیر می کند.
اگر به دنبال دوربین های امنیتی واقعی ، با کیفیت بالا و نصب شده حرفه ای هستید ، لطفا با ما تماس بگیرید یا با شماره تلفن (954) 925-2127 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *