خانه ای احاطه شده توسط طبیعت با چشم اندازهای پانوراما

لوکس و طبیعت بوتیک

این مکان از Oakhill Heights است ، یک پروژه بوتیک جدید برای بازسازی 14 خانه مدیترانه ای بازسازی شده که فقط در عرض هفت دقیقه از چشم انداز پانوراما از ساحل لذت می برند. با ایجاد ترکیبی از ظرافت و راحتی مدرن با عناصر کلاسیک مدیترانه ای ، این ویژگی ها هر آنچه را می خواهید از یک خانه قرن 21 در ماربلا همراه با یک محیط الهام بخش بخواهید ارائه می دهند. این به معنای آخرین کار ، طرح بندی طرح باز ، جزئیات طراحی ، اتصالات عالی و البته سیستم های اتوماسیون خانگی است.

اما بعداً به لطف ویژگی هایی که کیفیت بی نظیری به این خانه ها می دهد ، محصولات بیشتری ارائه می دهند. این شامل آزادی زیادی در انتخاب نه تنها روکش مواد ، آشپزخانه و جزئیات تزئینی توسط خریداران ، بلکه همچنین توانایی پیکربندی مجدد قسمت هایی از طرح ، انتخاب سه تا چهار اتاق خواب در خواص با مساحت 300 متر مربع ، و تصمیم گیری در مورد چگونگی نصب تراس نشیمن پانوراما ، حیاط صمیمی و اتاق نشیمن پشت بام پر از استخر غواصی 115 متر مربع.

پورتال به این جامعه انتخاب شده و دردار به گاراژهای خصوصی و ورودی سطح پایین تر ، همراه با یک آپارتمان اضافی برای یک اتاق خواب ، دفتر ، مکان برای سرگرمی یا آموزش منجر می شود. پله ها به آپارتمان های اتاق خواب در طبقه بعدی منتهی می شوند ، قسمت فوقانی به فضای بزرگ و یک اتاق ناهار خوری با نقشه باز با چیزی شبیه اتاق زیر شیروانی ، البته با لمس های برجسته طراحی اندلس. درهای کشویی به یک تراس بزرگ باز می شوند که شگفت انگیزترین مناظر اطراف ، تپه های جنگلی ، زمین های گلف و دریا را ارائه می دهند.

از اینجا می توانید خط ساحلی را تا Fuengirola ، مالاگا و قله های سفید سیرا نوادا در فاصله دنبال کنید. حیاط بزرگ اما دنج که به دامنه گل و آن طرف اتاق نشیمن برمی گردد به همان اندازه وسوسه انگیز است. صاحبان این فضای پیرامونی را با فضای کاملاً مدیترانه ای خود به روشهای مختلف پیکربندی کرده و عناصری مانند آشپزخانه و کباب کردن در فضای باز ، بارها ، تختخوابهای آفتابی ، کلاه فرنگی و حتی باغهای کوچک گیاهان را اضافه می کنند – امکانات ارائه شده توسط تراس سقف پانوراما با اتاقهای تعویض و شنا استخر. آنها با هم یک سبک زندگی کاملا اغوا کننده را که در یکی از زیباترین نقاط زیبایی در Costa del Sol ارائه می شود ، کامل می کنند.

در محیط سرسبز بالای خانه ها پارک کنید و از طریق یک پل زیبا وارد خانه خود شوید که حس واقعی ورود را به شما می افزاید ، یادآور پله های خیابان لیون در سانفرانسیسکو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *