خاورمیانه یک بازار رشد سریع برای امنیت و نظارت است

خاورمیانه یک بازار رشد سریع برای امنیت و نظارت است. مانند نظارت تصویری در میامی ، مدل های خاصی نیز برای سوزاندن گرما در این قسمت از جهان مورد نیاز است. مشتریان در این منطقه خواستار آخرین فناوری ها از جمله 4K UHD و فناوری تجزیه و تحلیل برای سیستم های مبتنی بر IP هستند. بنابراین ، بسیاری علاقه مند به ایجاد روابط جدید با توزیع کنندگان و نمایندگان محلی هستند.

فراموش نکنید که در یکی از جایگاه های شریک زندگی خود متوقف شوید و آخرین راه حل های AHD و SDI را از راه حل های نظارت Cortex بررسی کنید.

یک مدل هیبریدی جدید Hybix نیز به نمایش در خواهد آمد که می تواند راه حل های کواکسیال قدیمی و همچنین آخرین نسخه های SDI HD و IP را در خود جای دهد. این گروه محصول می تواند حداکثر از 256 دوربین به طور همزمان در یک دوربین پشتیبانی کند

نمونه ای از نرم افزار CMS. یک انتخاب محبوب برای اجرای تجاری و صنعتی. سیستم پشتیبان گیری ابری Cortex امکان ذخیره سازی از طریق اتصالات اینترنتی و نقاط دسترسی بی سیم را فراهم می کند ، که برای تجهیزات آسیب دیده یا سرقت شده پشتیبان ایجاد می کند.

راه حل محبوب دیگری که اکنون کاملاً در دسترس است HYBIX NX جدید است. این واحدهای ترکیبی می توانند سیگنال های مختلف دوربین های نظارتی آنالوگ با وضوح بالا یا قدیمی را حذف کنند. اگر دوربین های امنیتی آنالوگ سنتی ما را روی کابل کواکسیال قرار دهند ، NX می تواند سیگنال ها را پردازش کرده و در هنگام ضبط پخش کند. اگر از نسل جدید AHD با وضوح بالا استفاده شود ، Hybix NX می تواند همه کارها را با کسری از هزینه بسیاری از دستگاه های دیگر انجام دهد.

از اینکه وقت خود را برای مرور وب سایت خود اختصاص دادید متشکریم به عنوان یک صاحب خانه ، در محافظت از خانه و خانواده خود عاقل باشید. ما در CCTV Core دارای EYE برای نظارت هستیم و در اینجا هستیم تا در زمینه نیازهای سیستم امنیتی به شما کمک کنیم.
برای فهمیدن،

تیم اصلی برای دوربین مداربسته

بیشتر فنی امنیت مقالات آموزشی-صفحات

اگر این مقاله را دوست داشتید ، می توانید از آنها لذت ببرید.

این پست در هیچ رده ای نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *