در مورد گزینه های امنیتی تجاری گیج هستید؟

آیا وقتی فکر می کنید چگونه از سازمان تجارت خود محافظت کنید ، گیج می شوید؟ تجارت شما هم به دلیل ارزش منابع و هم به دلیل رضایت و رفاهی که به عنوان صاحب مشاغل تجربه می کنید ، ارزش گذاری می شود. انتخاب امنیت مسکن کاملاً واضح است ، اما در مورد سیستم امنیتی تجاری گزینه های زیادی وجود دارد.

به هر چیزی که فکر می کنید ، احتمال امنیت کسب و کار شما بسیار بیشتر از تصور شما است. امنیت بزرگ تجاری نتیجه بسیاری از قسمتهای مختلف برای محافظت از مشاغل و کارکنان شما است. صرف نظر از اندازه تجارت شما ، بسیاری از م componentsلفه هایی که وارد سیستم امنیت تجارت شما می شوند تقریباً یکسان هستند. این اجزا simply بسته به نیازهای امنیتی شما به سادگی در مقیاس کوچکتر یا بزرگتر مستقر می شوند.

در اینجا دوره ای برای خرابی سیستم امنیتی ابزار وجود دارد:

صفحه کنترل
 • کنترل پنل مغز سیستم امنیتی معاملاتی شما است. با اجزای نصب شده ارتباط برقرار می کند و به شما امکان می دهد سیستم های امنیتی را فعال و غیرفعال کنید.
 • صفحه کنترل همان چیزی است که برای فعال یا غیرفعال کردن سیستم امنیتی با صفحه کلید ارتباط برقرار می کند. همچنین می تواند دستگاه ها و دکمه های وحشت را که در مکان های استراتژیک قرار داده شده یا فرسوده هستند کنترل کند تا در صورت اضطراری به ایستگاه نظارت اطلاع دهد.
مشاهدات شبانه روزی
 • نظارت شبانه روزی امکان دسترسی به یک ایستگاه نظارت حرفه ای را برای تجارت شما فراهم می کند ، که حتی در صورت اضطراری یا فعال شدن سیستم می تواند بلافاصله پلیس یا آتش نشانی را به آنجا بفرستد.
هشدارها
 • هشدارها احتمالاً اولین چیزی است که وقتی بیشتر مردم به امنیت تجاری فکر می کنند ، به ذهن خطور می کند. درست است. آنها قلب اکثر افراد هستند سیستم های امنیتی تجاری هشدارها در انواع مختلفی از جمله دستگاههایی مانند ردیاب حرکت و آشکارساز شکستگی شیشه در دسترس هستند. یک ردیاب حرکتی خوب از فناوری مادون قرمز منفعل و مایکروویو برخوردار است. ردیاب های شکستگی شیشه پیشرفته شامل “سنسورهای ضربه” هستند که اثرات شکستگی شیشه را تشخیص می دهند. سیستم هشدار همچنین گزارش هایی را تولید می کند که زمان مسلح یا غیرفعال شدن سیستم را مشخص می کند.
کنترل دسترسی اتاق
 • کنترل های دسترسی محوطه یکی از اجزای اصلی اکثر سیستم های امنیتی تجاری است.
 • کنترل دسترسی اتاق ورود و خروج افرادی را که وارد ساختمان می شوند ردیابی می کند. کنترل دسترسی همچنین می تواند به شما اجازه دهد که به کارمندان مختلف بسته به نیازها و مسئولیت هایشان دسترسی متفاوت داشته باشید. برخی از این کنترل ها عبارتند از:
  1. قفل های الکترومکانیکی
  2. کارت خوان ها
  3. قفل ماگ
  4. دستگاه های دیگر به شما اطمینان می دهند که افراد مناسب در مکان مناسب و در زمان مناسب قرار دارند.
 • کنترل دسترسی دسترسی به محوطه ها همچنین یک دفترچه یادداشت نگهداری می کند که هنگام ورود یا خروج کارمندان به شما اطلاع می دهد.
 • Sense Bars (TSB) اطمینان حاصل می کند که کارمندان می توانند در صورت اضطراری با خیال راحت از خانه خارج شوند.
نظارت تصویری
 • نظارت تصویری به شما یک ضبط بصری از آنچه در داخل یا خارج از کسب و کار شما می گذرد ، می دهد. می توان دوربین ها را تنظیم کرد تا هنگام فعال شدن سنسورهای حرکتی یا 24/7 بسته به نیازهای امنیتی شما ضبط کنند ، در حالی که DVR های مستقیم به دوربین ها همه نظارت تصویری را ضبط می کنند. DVR های شبکه نیز به عنوان بخشی از راه حل نظارت IP با دوربین های TruVision در دسترس هستند.

کسب و کار شما به امنیت تجاری نیاز دارد ، با دانستن پیچیدگی های شما سیستم امنیت تجاری، Conzer به شما کمک می کند تا از محل ، کارمندان و محصولات خود محافظت کنید. Conzer می تواند به شما و تجارتتان کمک کند تا خطرات امنیتی خود را درک کرده و سیستم امنیتی معاملاتی مناسب برای شرایط منحصر به فرد خود را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *