دوربین مادون قرمز با نصب و اقدامات احتیاطی ضد انفجار

موقعیت ضد انفجار برای نصب دوربین مادون قرمز برای جلوگیری از تابش خیره کننده (مانند نور خورشید ، نور و غیره) ، در غیر این صورت به راحتی باعث نور یا نور بیش از حد می شود (نه از روی خطا) ، این امر همچنین بر روی عمر CCD تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، نور مادون قرمز همان بازتابشی را دارد که دارای نور مرئی است. ویژگی ها مانند شکست ، بنابراین در صورت عدم وجود یک محیط بازتابنده مناسب در اطراف صحنه مورد نظر (مانند ساختمان ها ، حصارها ، علائم) ، باید حد مسافت مشخصی وجود داشته باشد. نفوذ پذیری و انعکاس پذیری محیط های مختلف متفاوت است ، بنابراین شیشه های ایمنی مختلف ، به ویژه این یک لیوان با یک لایه یخ زدایی خودکار است ، که منجر به کاهش نور مادون قرمز می شود و باید در هنگام ساخت دقت شود.

محفظه های مادون قرمز ضد انفجار باید در برابر اشعه الکترومغناطیسی مرطوب ، غبارآلود ، بسیار گرم ، بسیار سرد و قوی محافظت شوند. باران ، مه ، گرد و غبار و سایر شرایط آب و هوایی عواملی هستند که فاصله قرار گرفتن در معرض نور مادون قرمز را محدود می کنند. علاوه بر این ، تفاوت بین محیط میدان و بازتاب هدف مشاهده شده نیز تأثیر دید در شب را بسیار متفاوت خواهد کرد ، بنابراین لازم است قبل از نصب ، نور مادون قرمز ضد انفجار را نصب کنید. دوربین آزمایش شده است.

نظارت بر تصاویر حرارتی در مناطق دیگر نیز عملکرد خوبی دارد. به عنوان مثال ، جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها. علاوه بر استفاده شبانه به عنوان مانیتور میدانی ، تصویربرداری حرارتی مادون قرمز با بازتاب دمای سطح جسم ، پیشگیری پیشگیری از آتش را فراهم می کند. تصویربرداری حرارتی مادون قرمز می تواند به سرعت و به طور م fiثر آتش سوزی های حاصل از سوختن را تشخیص داده و محل و میزان آتش سوزی ها را مشخص کند.

مارک های بیشتری از دوربین های مادون قرمز ضد انفجار وجود دارد. با این حال ، شرایط بازرسی کارخانه ، فناوری ، تجهیزات آزمایش و سایر محصولات مرتبط یکسان نیستند. مصرف کنندگان باید دوربین های مادون قرمز ضد انفجار بیشتری انتخاب کنند. دوربین های مادون قرمز ضد انفجار در بازار عمدتا از دو باند مادون قرمز 850nm و 940nm استفاده می کنند و باند فروسرخ 850nm پایدارتر است. علاوه بر این ، کاربران باید یک دوربین مادون قرمز ضد انفجار با یک دستگاه سوئیچینگ کنترل شده الکترونیکی انتخاب کنند و قابلیت منطقی فازی آن می تواند به طور مثر ICR را کنترل کند – وضعیت عملکرد فیلتر CUT می تواند نور پر کننده مادون قرمز را با ثبات تر کند. لامپ های مادون قرمز برخی از تولید کنندگان دوربین های مادون قرمز ضد انفجار هیچ پارامتری از فاصله تابش ندارند ، فقط تعداد نیرو دارند. این یک مفهوم بسیار مبهم است ، زیرا مصرف انرژی نه تنها به انرژی نور مادون قرمز تبدیل می شود ، بلکه شامل اتلاف حرارت برق ، اتلاف حرارت از مدار و اتلاف گرما از منبع نور است. ، فیلتر ورق شیشه ای بهره وری نور مادون قرمز و غیره.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *