دوربین های Reolink می توانند افراد بدون اینترنت را تشخیص دهند

بزرگترین مشکلی که با دوربینهای IP خود داشتم سیگنالهای تشخیص حرکت کاذب بود. البته ، من با استفاده از روشهای پیشرفته تشخیص حرکت مانند عبور از خط و تشخیص نفوذ ، به روشهایی رسیدم تا این مشکل را به حداقل برسانم.

اگرچه بسیار خوب کار می کند ، اما من توسط ویژگی های تشخیص دوربین هوشمند Nest و Ring وسوسه شده ام ، که می تواند به طور خودکار افراد و وسایل نقلیه را شناسایی کند. تولید این سطح از هوش بدون خرید دوربین های گران قیمت هایک ویژن یا داهوا غیرممکن است. همه آنها به عنوان Nest و Ring در دسترس هستند و برای انجام این کار به اینترنت یا سرورهای ابری اعتماد می کنند و این در کتاب من قابل قبول نیست.

در اینجا در VueVille ، ما بر پردازش محلی و ذخیره سازی داده های محلی تمرکز می کنیم. به همین دلیل بسیار خوشحال شدم که فهمیدم که Reolink دوربین های 4K 8MP و NVR منتشر کرده است که می تواند تشخیص هوشمند را انجام دهد بدون اتصال اینترنت! این روزی است که منتظر آن بوده ام!

چهار مدل جدید منتشر شده است:

  • دوربین IP RLC-510A – 5MP
  • دوربین IP RLC-810A – 8MP
  • RLK8-510B4-A – کیت 5MP NVR با دوربین های IP 4x 5MP
  • RLK8-810B4-A – کیت NVR 4K 8MP با دوربین های IP 4x 8MP

بیایید نگاهی دقیق به این دوربین های جدید و کیت های NVR بیندازیم.

RLC-510A و RLC-810A

وجه تمایز این دوربین ها توانایی تشخیص هوشمندانه بدون اتصال به اینترنت است. این دوربین ها هم از RTSP و هم از ONVIF پشتیبانی می کنند ، بنابراین می توانید آنها را با سیستم خانه هوشمند خود ادغام کنید.

الگوریتم تشخیص هوشمند می تواند افراد یا وسایل نقلیه را شناسایی کرده و هشدار مناسبی را به برنامه Reolink ارسال کند. علاوه بر این ، برای استفاده از این ویژگی هیچ اشتراک لازم نیست.

رزولوشن 8MP 4K RMP-810A عالی است – این اولین دوربین IP مستقل از Reolink است که از رزولوشن 8MP پشتیبانی می کند. 5MP RLC-510A دارای همان مجموعه ویژگی ها است ، اما حداکثر رزولوشن 5MP دارد.

RLC-810A هوشمند شناسایی انسان را دوباره روشن کنید - VueVille

کیت های جدید NVR RLK8-810B4-A و RLK8-510B4-A

اگر ترجیح می دهید NVR همراه با قابلیت های جدید شناسایی هوشمند داشته باشید ، می توانید یکی از این کیت های NVR جدید را تهیه کنید. هر دو دارای 4 دوربین و یک هارد دیسک 2 ترابایتی از پیش نصب شده هستند.

از کجا بخریم

مدل های جدید هنوز در آمازون در دسترس نیستند ، بنابراین بهترین مکان برای تهیه آنها در وب سایت Reolink است.

فروش جمعه سیاه اوایل نیز موجود است ، بنابراین زمان خوبی برای انتخاب پیشنهادات تعطیلات است!

توجه سریع: این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اگر روی یکی از این پیوندها کلیک کنید و سپس چیزی را خریداری کنید ، ممکن است هزینه ای دریافت کنیم. برای شما هزینه اضافی ندارد.

با ارسال محتوای جدید ، اعلان دریافت می کنم

به 131 طرفدار دیگر VueVille بپیوندید! نگران نباشید ، من هم از اسپم متنفرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *